Tragedia w sklepie Hugo Boss

HUGO BOSS odwołał pokaz najnowszej męskiej kolekcji w Londynie, po tym jak w sklepie marki w doszło do tragicznego wypadku.

Getty Images/Flash Press Media

Obejrzyj relację z pokazu SIMPLE! : Simple - to już 20 lat!

W minionym tygodniu w luksusowym butiku HUGO BOSS w Bicester Village doszło do tragedii - poinformował Daily Mail.

Na 4-letniego chłopca spadło ogromne lustro. Odłamki szkła zraniły mu twarz i ciało. Obsługa sklepu natychmiast zadzwoniła na pogotowie. Zanim jednak do Bicester Village dotarła karetka, chłopcu pierwszej pomocy udzielił przechodzący w pobliżu lekarz. Dziecko zostało przewiezione do szpitala John Radcliffe Hospital. Mimo natychmiastowej pomocy lekarzy, zmarło w wyniku poniesionych obrażeń.

W obliczu tej tragedii HUGO BOSS postanowił odwołać londyński pokaz najnowszej kolekcji dla mężczyzn.

- Po smutnym wydarzeniu, które miało miejsce w naszym sklepie w Bicester, postanowiliśmy odwołać pokaz najnowszej kolekcji – potwierdził Bern Hake – dyrektor marki.

Jesteśmy wstrząśnięci tą tragedią i czujemy, że byłoby to niewłaściwe, abyśmy świętowali premierę nowej kolekcji w takich okolicznościach. Składamy rodzinie chłopca wyrazy współczucia. Zapewniamy, że wszystkie nasze myśli są teraz przy niej. Zamierzamy wspierać angielską policję w prowadzeniu śledztwa, aby wyjaśnić szczegóły wypadku.

Jak podaje Daily Mail, butik HUGO BOSS w Bicester Village został tymczasowo zamknięty.

Tematy:

Nieprawidłowy email