Torebki sióstr Cruz są już w sprzedaży

Kolekcja torebek Loewe, zaprojektowana przez siostry Cruz jest już w sprzedaży. Linia nosi nazwę The Cruz, torebki występują w trzech rozmiarach, różnych kolorach i są gwiazdami najnowszej kolekcji hiszpańskiej marki.

Loewe

[url= http://vumag.pl/newsy/siostry-cruz-dla-loewe,58545.html]Penélope Cruz wraz ze swoją siostrą, Mónicą, stworzyły model torebki sygnowany ich nazwiskiem. The Cruz dostępna jest w trzech rozmiarach i różnych kolorach, co więcej można ją od dziś kupić we wszystkich butikach [url= http://vumag.pl/marki/kategoria,moda,661/marka,loewe,166.html]Loewe na całym świecie. To nie pierwszy raz, kiedy siostry połączyły siły w modowym projekcie. Penélope i Mónica stworzyły kolekcję ubrań dla Mango, linię bielizny dla Agent Provocateur oraz torebki dla japońskiej marki Samantha Thavasa.

-Zazwyczaj podobają nam się te same rzeczy- mówi Penélope – Praca z moją siostrą jest bardzo łatwa – dodaje Mónica – Mamy ze sobą wyjątkowy rodzaj więzi, jesteśmy tak zżyte, że często porozumiewamy się bez słów – przyznają siostry.

Wygląda na to, że siostrzany duet nie prędko da sobie spokój z projektowaniem. Z tak bogatym doświadczeniem siostry Cruz zapewne jeszcze nie raz zaprezentują nam swoje zdolności artystyczny, Kto wie, być może w niedługiej historii stworzą własną markę modową?

Loewe
Loewe

Tematy:

Nieprawidłowy email