Nowojorczyk i jego pies w takich samych stylizacjach

Topher Brophy jest właścicielem uroczego psa Rosenberga. Mężczyzna jakiś czas temu postanowił ubrać siebie i swojego pupila w takie same stylizacje, co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony internautów.

Foto: Materiały prasowe

Pies lekiem na problemy? Z pewnością tak można powiedzieć o przypadku Tophera Brophy z Nowego Jorku, który jeszcze dwa lata temu zmagał się z problemami zdrowotnymi.

Jego smutki zniknęły, gdy zaadoptował psa. Jakiś czas temu opublikował na Instagramie zdjęcie swojego pupila i siebie, w takich samych ubraniach. Fotografia tak bardzo spodobała się innym, iż Topher postanowił kontynuować zabawę.

Zaprosił do współpracy fotografa Chantala Adaira, który uwiecznia na zdjęciach Tophera i jego pupila takich samych zestawieniach. Fotografie w identycznych swetrach, marynarkach i kurtkach wywołują uśmiech na twarzach innych.- Zobaczyłem, że potrafię wywoływać uśmiech na twarzach innych. Mamy z Rosenbergiem podobne charaktery. Jesteśmy szczęściarzami, że trafiliśmy na siebie. Chcemy szerzyć miłość, życzliwość i zrozumienie wśród innych- powiedział Topher w rozmowie z magazynem "People".

Tematy:

Nieprawidłowy email