Pippa Middleton zostanie twarzą Tommy’ego Hilfigera?

Czy siostra księżnej Cambrdige zostanie modelką? Jak się okazuje, są na to spore szanse. Sam Tommy Hilfiger ma na to wielką nadzieję i planuje ogłosić Pippę Middleton nową twarzą swojej marki.

Foto: Getty Images

- Spotkałem się z Pippą Middleton wczoraj wieczorem. Niezaprzeczalnie jest kandydatką na dziewczynę Tommy’ego Hilfigera - powiedział projektant w rozmowie z magazynem US Hello, dając jednoznacznie do zrozumienia, że siostra księżnej Kate idealnie wpisuje się w kanon piękna, jaki propaguje marka Tommy Hilfiger. Projektant przyznał nawet, że zanim się poznali, wysłał jej kilka ubrań ze swojej kolekcji.  „Mam nadzieję, że je nosi” – dodał projektant.

Jeśli Tommy’emu Hilfigerowi uda się zwerbować Pippę Middleton do udziału w kampanii reklamowej, będzie ona musiała zmierzyć się z porównaniami do swoich poprzedniczek, a ich nazwiska są naprawdę mocne. Ostatnio ambasadorkami marki były Katie Holmes, czy Kendall Jenner, która chodziła w ostatnim pokazie projektanta. Być może Pippa współpracowałaby nawet z Rafaelem Nadalem, który ostatnio został twarzą nowego zapachu amerykańskiego projektanta.

Jak myślicie, czy Pippa Middleton podejmie wyzwanie Tommy’ego Hilfigera?

Tematy:

Nieprawidłowy email