Tom Ford wyszedł za mąż! Po 27 latach związku z Richardem Buckleyem przyszedł czas na ślub

Tom Ford od 27 lat jest z pisarzem i dziennikarzem, Richardem Buckleyem. Para, która poznała się w 1986 roku niedawno postanowiła wziąć ślub! Jak i kiedy? Nie wiadomo. Tom Ford zupełnie przypadkiem wyznał w poniedziałek, że Richard jest jego mężem.

Tom Ford i Richard Buckley / fot. Getty Images

W szykownym świecie mody i projektantów nikt nie ma takiej klasy, jak Tom Ford. Amerykański projektant słynie z luksusowych kolekcji i nienagannych manier. Nie w jego stylu są plotki, rozgłos czy ślub brany przed kamerami.

O związku z Richardem Buckleyem, pisarzem i dziennikarzem wiedzieli wszyscy. Wszak para jest razem od 1986 roku, a dwa lata temu urodził im się syn. Ale nikt nie miał pojęcia, że Tom i Richard stanęli na ślubnym kobiercu. Informacją tą podzielił się sam projektant podczas spotkania w londyńskim sklepie Apple’a. I nie zrobił tego w formie oficjalnego oświadczenia. Po prostu, rozmawiając z prowadzącą spotkanie Kinvarą Balfour powiedział, że jako 20-latek stracił wielu przyjaciół. Powiedziałbym, że więcej niż połowę najbliższych przyjaciół. Richard, mój partner od 27 lat, również przeżył wiele ciężkich chwil. Teraz jesteśmy małżeństwem i jest miło. Wiem, że dopiero niedawno zalegalizowano homoseksualne małżeństwa w Brytanii. To świetnie! My pobraliśmy się w Stanach -oświadczył.

Tom Ford i Richard Buckley / fot. Getty Images

Cała rozmowa utwierdziła mnie w przekonaniu, że Tom Ford to facet, którego warto naśladować. Genialny projektant, sprytny biznesmen, świetny człowiek, któremu woda sodowa nie uderzyła do głowy. Na jakiej podstawie można to stwierdzić? Podczas tego samego spotkania przekonywał, że każdy powinien mieć na swoim koncie jakiś staż. Tom był stażystą w Chloe.

To jest problem dzisiejszych czasów, ludzie kończą szkołę i uważają, że od razu powinni być gwiazdami. W dzisiejszym świecie możesz zrobić seks taśmę i zostać gwiazdą, ale ja uważam, że każdy powinien zacząć od stażu: zamiatasz podłogi, zbierasz szpilki. Powinno się załatwiać najdrobniejsze sprawy, bo wtedy tak wiele się uczysz – apelował. Swoją drogą, wyobrażacie sobie Kendall Jenner jako podrzędną stażystkę u Forda?

A skoro już mowa o celebrytach, Tom Ford jest bardzo, bardzo nieśmiały! Gdy Jay-Z nagrał słynną piosenkę „Tom Ford”, projektant chciał się zapaść pod ziemię. Musiałem sprawdzić online, co znaczą słowa. Jestem przerażony, gdy Jay-Z wychodzi na stadion, daje koncert i nagle 60 tysięcy ludzi śpiewa moje imię. Biznesowo, to świetne rozwiązanie, ale gdy słyszę ten tłum, mam ochotę się zapaść pod ziemię, bo jestem bardzo, bardzo wstydliwy. Wiem, że nikt w to nie wierzy, ale tak jest.

Nieśmiały Ford nie chciał zdradzić żadnych szczegółów ze swojego ślubu. Ale na szczęście dość chętnie opowiadał kiedyś o początkach swojego związku z Richardem. Poznali się w 1986 roku na pokazie Davida Camerona. Buckley wrócił właśnie do Nowego Jorku po 3-letnim pobycie w Paryżu. Miał wtedy 36 lat. Tom- 25. Już wtedy Ford wpadł w oko pisarzowi. Jednak wtedy Tomowi zabrakło odwagi. Dosłownie wybiegł z pokazu, aby uniknąć spotkania z Richardem. Jednak dwa tygodnie później ich drogi znowu się przecięły. Tom przyszedł na sesję zdjęciową WWD, przy której pracował Buckley. Podczas krótkiej przejażdżki windą projektant zdecydował, że to będzie jego przyszły mąż. Z realizacją planu musiał czekać 27 lat. Na przeszkodzie stał przede wszystkim brak odpowiednich przepisów. Ale te na szczęście zmieniły się kilka lat temu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć nowożeńcom wszystkiego najlepszego i kolejnych 27 lat razem!

Tematy:

Nieprawidłowy email