Tilda Swinton i David Bowie i legginsy z przesłaniem

Legginsy z podobizną Tildy Swinton i Davida Bowie to prawdziwy hit w internecie!

Zdjęcia vuMag BlueServices

Tilda Swinton i Dawid Bowie to jedna z najbardziej gorących par ostatnich miesięcy. Nie chodzi tu jednak o skandal czy romans, ale o teledysk The Stars (Are Out Tonight), który stał się katalizatorem i inspiracją wielu późniejszych działań w zakresie sztuki i mody.

Kiedy kilka miesięcy temu wideoklip The Stars ujrzał światło dzienne, świat doznał olśnienia: David Bowie i Tilda Swinton to ludzie ulepieni z tej samej gliny! Są nie tylko do siebie bardzo podobni fizycznie, ale też mają podobną wrażliwość artystyczną.

Słynny piosenkarz i utalentowana aktorka od tamtej pory często pojawiają się razem na imprezach, a ostatnio ich podobizny ozdobiły też psychodeliczne legginsy, które można kupić na stronie etsy.com.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Autorem legginsów z Tildą Swinton i Davidem Bowie jest Shawn Bhandari pracujący dla Shivura. W szerokiej ofercie marki znaleźć można różne odmiany abstrakcyjnych legginsów na tzw. Leg Party. Jednak żaden z dotychczasowych projektów nie cieszył się takim zainteresowaniem, co legginsy, których bohaterami są David Bovie i Tilda Swinton.

Pomysłodawcą projektu jest Nathaniel Baruch – wielki internetowy fan Tildy Swinton i właściciel strony tildastardust.tumblr.com. To on podrzucił Shawnowi Bhandari pomysł na stworzenie kolarzu ze zdjęć wspomnianych artystów.

– Te legginsy to dowód na to, że Tilda Swinton i David Bovie to jedna i ta sama osoba, tylko w dwóch ciałach! – tłumaczy designer, który wierzy, że legginsy mogą mieć podobną siłę oddziaływania na popkulturę, co przesłania na t-shirtach.

Tymczasem zagraniczne portale internetowe piszą o psychodelicznych legginsach w bardziej przyziemny sposób:

– Teraz możesz mieć Tildę Swinton i Davida Bowie na całym swoim tyłku! – czytamy jeden z tytułów.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Cóż… można patrzeć na to i z tej strony… Niezależnie od tego, jedno jest pewne: legginsy robią zawrotną karierę! Na serwisach społecznościowych i blogach pojawiają się kolejne zdjęcia pup i nóg z udziałem Bowie-Swinton Leggins.

– Są wystrzałowe! – czytamy w jednym z komentarzy. – Chciałam zatrzymać je na specjalne okazje, ale są tak wygodne, że mogłabym je nosić każdego dnia!

Wbrew pozorom nie są drogie. Ten wystrzałowy element Twojej garderoby to wydatek około 30 dolarów! I jak, jesteś zainteresowana?

Tematy:

Nieprawidłowy email