Thunder Blond wywoła burzę

Fashion Week 2013 w Łodzi trwa! Przeczytajcie tekst Agnieszki Szczurek, która oglądała najnowsza kolekcję Macieja Banasiaka!O tej marce będzie jeszcze głośno.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Ubrania Thunder Blond tworzy wychowany we Francji Maciej Banasiak. Ciekawe inspiracje, odważne kroje i niebanalne projekty zobaczyliśmy na jednym z najciekawszych pokazów prezentowanych podczas off'owej części łódzkiego Fashion Week'a.

To już druga kolekcja Maćka Banasiaka i jego autorskiej marki Thunder Blond.Młody projektant po raz pierwszy zaprezentował się w październiku ubiegłego roku na łódzkim OFF-ie i od razu zwrócił uwagę krytyków mody. Precyzyjnie skrojone bluzy dresowe z charakterystycznym liściem laurowym pokochały także gwiazdy – Anja Rubik docenia kunszt projektanta i chętnie nosi jego ubrania.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Kolekcja zaprezentowana podczas VIII edycji Fashion Week w Łodzi zupełnie różni się od poprzedniej.

„75000 ADINKRA” to baśń o tajemniczym Paryżu. Inspiracje kolorową, nieodkrytą, dziką Afryką, łączą się z zabytkową i modernistyczną Francją. W projektach Thunder Blond widać szczerą i prawdziwą fascynację kulturową.

Maciek Banasiak potrafi ze smakiem łączyć sprzeczne tendencje estetyczne oraz zacierać granice pomiędzy stylami.

Już niebawem zobaczycie zakulisowy wywiad z młodym projektantem!Zapamiętajcie to nazwisko, bo będzie jeszcze o nim głośno!

Kolekcje Thunder Blond można kupić na shwrm.pl.

Tematy:

Nieprawidłowy email