Taylor Swift zaśpiewa na pokazie Victoria's Secret

Tę wiadomość trzymano w tajemnicy do samego końca! Taylor Swift zaśpiewa na pokazie Victoria’s Secret. Odbędzie się on już 13 listopada w Nowym Jorku!

Getty Images/Flash Press Media

Podobno na scenie VS wystąpić mieli chłopcy z One Direction, ale Taylor Swift powiedziała organizatorom: ALBO JA, ALBO ONI! Wynik negocjacji już znamy: To Taylor Swift zaśpiewa aniołkom Victoria's Secret. Obok niej zaśpiewają również: Neon Jungle, Fall Out Boy i A Great Big World.

Jak zapowiadają organizatorzy, tegoroczny pokaz Victoria’s Secret ma być największym, jaki marka zrealizowała do tej pory. Na wybiegu pojawią się m.in.: Alessandra Ambrosio, Doutzen Kroes i Candice Swanepoel. Ta ostatnia zaprezentuje słynny już na całym świecie Fantasy Royal – biżuteryjny biustonosz wart ponad 10 milionów dolarów!

Zobacz JAK WYGLĄDA KRÓLEWSKI BIUSTONOSZ VS!

Victoria’s Secret organizuje specjalne pokazy mody od 1995 roku. Od samego początku pokazy te były oglądane przez miliony ludzi na całym świecie, a pierwszy z nich okrzyknięto przed laty bieliźniarskim wydarzeniem stulecia. Tegoroczny pokaz bielizny Victoria’s Secret rozpocznie się 13 listopada i transmitowany będzie na ogromnym telebimie na Time Square. Pokaz w całości wyemituje stacja CBS 10 grudnia.

Biorą w nich udział słynne aniołki VS i to dzięki nim amerykańska marka bielizny zyskała tak wielki rozgłos. Na tegorocznym pokazie zabraknie Mirandy Kerr, która kilka miesięcy temu rozstała się z marką.

Taylor Swift, biorąc udział w pokazie VS, dołączyła do licznego grona wybitnych piosenkarzy, którzy przez lata uświetniali modowe show słynnej marki. Byli wśród nich m.in.: Justin Timberlake, Sting, Phil Collins czy Kanye West. W ubiegłym roku aniołki VS chodziły po wybiegu do muzyki Rihanny, Justina Biebera i Bruno Marsa. Jak poradzi sobie z tym zadaniem? Dowiemy się już niebawem!

Tematy:

Nieprawidłowy email