Taylor Swift i Karlie Kloss dla Vogue: dziewczyny na szczycie

Taylor Swift i Karlie Kloss są najlepszymi przyjaciółkami. To wiedzą wszyscy. Ale do tej pory tylko plotkowało się o tym, że dziewczyny wspólnie pojawią się na okładce marcowego numeru „VOGUE”. Teraz wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Przyjaciółki wspólnie pozują do okładkowego zdjęcia, a w środku magazynu możemy przeczytać o szczegółach ich przyjaźni.

fot. Mikael Jansson / Vogue

Fizycznie są do siebie niesamowicie podobne. No może poza wzrostem: żeby móc stanąć oko w oko z Karlie, Taylor musi założyć wysokie obcasy, zaś Kloss powinna być boso. Poza tym są niemal identyczne: młode, śliczne, odnoszące spektakularne sukcesy w swoich dziedzinach. Pewnie dlatego Karlie i Taylor trafiły razem na okładkę marcowego „VOGUE”. Ich przyjaźń oficjalnie zyskała aprobatę Anny Wintour, tak jak rok wcześniej związek Kim Kardashian i Kanye Westa.

fot. Mikael Jansson / Vogue

Dziewczyny stanęły przed obiektywem Mikaela Janssona by odtworzyć swoją legendarną podróż do Big Sur. Jak na bohaterki współczesnej popkultury przystało, na zdjęciach pozują do selfie, ubrane są w lekko hipisowskie, mocno „festiwalowe” kreacje i nie boją się okazywać sobie uczuć. Czy to podczas jazdy kabrioletem czy podczas przytulanek w przyczepie kempingowej. Ubrane w zjawiskowe kreacje od  Saint Laurent, Gucci, Valentino i wielu innych wyglądają jak nowe przedstawicielki bohemy.

Dziewczyny poznały się podczas pokazu Victoria's Secret w 2013 roku. Taylor od razu wiedziała, że będą przyjaciółkami. Na dowód tego ma zdjęcie – powiększonego polaroida z tamtego spotkania, z podpisem: BEST FRIENDS FOREVER VS2013, który wisi na ścianie w jej apartamencie w Nowym Jorku. Obok widnieją fotografie z innymi ważnymi dziewczynami: Carą Delevingne, Leną Dunham, Lorde. Do krągu zaufanych Swiftoprzyjaciółek dołączyły ostatnio siostry Haim, które wraz z Taylor wyruszają w trasę koncertową. A jeszcze niedawno Swift uważana była za pożeraczkę męskich serc, która nie była zdolna do przyjaźni z innymi kobietami.

Jedyna rzecz, która różni Karlie i Taylor? Podejście do mody. Kloss wie absolutnie wszystko o każdej rzeczy w swojej szafie – marka, sezon, cena. Swift zdaje się na swoją stylistkę i zakłada to, co rzeczona powiesi w jej ogromnej garderobie. Mimo to, dziewczynom zdarza się wyglądać podobnie. „Pewnego razu przyszłam do Taylor, obie wychodziłyśmy gdzies wieczorem i okazało się, że obie mamy na sobie czarne, krótkie topy, spódnice z wysokim stanem. Zaczyna się robić dziwnie...”, wyznała Kloss ze śmiechem.

Choć ich przyjaźń została udokumentowana na okładce największego magazynu o modzie na świecie, Karlie i Taylor twierdzą, że są zwykłymi dziewczynami. Bo przecież każda zwykła dziewczyna może pochwalić się sesją z przyjaciółką, która trafiła do „VOGUE”...

fot. Mikael Jansson / Vogue
fot. Mikael Jansson / Vogue
fot. Mikael Jansson / Vogue
fot. Mikael Jansson / Vogue
fot. Mikael Jansson / Vogue

Tematy:

Nieprawidłowy email