10 mln za udział w reklamie. Czy Taylor Swift powie TAK!?

Taylor Swift i Calvin Harris to stosunkowo młoda para, ale już zdążyła zainteresować marketing największych graczy w branży mody.

Foto: Getty Images

Pamiętacie czarno-białą kampanię Emporio Armani z 2009 roku z udziałem Davida i Victorii Beckhamów? Reklamy bielizny z ich udziałem zrobiły furorę i przełożyły się bezpośrednio na dochody firmy. Spece od marketingu chcą teraz powtórzyć sukces i zastosować podobny trik w stosunku do Taylor Swift i jej chłopaka Calvina Harisa.

Foto: instagram.com Taylor Swift i Calvin Harris

To nie przypadek, bo Calvin Harris został właśnie twarzą Emporio Armani. Pojawił się m.in. w bardzo seksownej kampanii bielizny.

Foto: Materiały prasowe Calvin Harris w reklamie Emporio Armani

Czy w następnym sezonie do roznegliżowanego szkockiego DJ-a dołączy jego dziewczyna? Wiele wskazuje na to, że tak.

Foto: Materiały prasowe Calvin Harris w reklamie Emporio Armani

Jak donoszą zagraniczne media, Emporio Armani zaproponowało Taylor Swift kontrakt na 10 mln dolarów! Jednak to nie wszystko.

Jeśli kampania z udziałem Taylor Swift i Calvina Harrisa odniesie sukces, suma może zostać podniesiona nawet trzykrotnie! Widząc te sumy, jasne jest, że Taylor i Calvin to najgorętsza para świata!

Warto dodać, że udział w takim reklamowym przedsięwzięciu to nie tylko możliwość znacznego wzbogacenia się, ale też niebywałej promocji! Poza tym, udział w kampaniach Emporio Armani to także prestiż. Czy Taylor i Calvin zgodzą się zająć miejsce Davida i Victorii Beckhamów i czy ich reklama odniesie podobny sukces? Dowiemy się już niebawem!

Tematy:

Nieprawidłowy email