Tym t-shirtem zachwyciły się fanki mody. Warty swojej ceny?

Fanki mody oszalały na punkcie białego t-shirta z dużym logo. Mowa o białej koszulce Gucci, utrzymanej w klimacie lat 90. Zobaczcie, ile kosztuje.

Foto: Materiały prasowe

W tym sezonie powróciła moda na t-shirty z logo znanych marek, które święciły triumfy w latach 80. i 90. Takie koszulki lansuje m.in. Chanel i Dior.

Hitem wśród wielbicielek mody są koszulki Gucci z dużym logo. Biała koszulka z nadrukiem w kolorze czerwonym i zielonym nawiązuje swoim wyglądem do lat 80. i 90. -czasów, gdzie rządziły ubrania, na których koniecznie musiało widnieć duże logo brandu.

Klasyczna, damska wersja t-shirtu Gucci kosztuje 590 dolarów, natomiast męska 420 dolarów. Z kolei za bluzę w bardzo podobnej wersji trzeba zapłacić aż 2600 dolarów.

Cena t-shirtu oraz bluzy Gucci nie zraziła fanek mody, które wręcz oszalały na punkcie koszulki zaprojektowanej przez Alessandro Michele. Najpopularniejsze blogerki publikują na Instagramie zdjęcia stylizacji z koszulką Gucci w roli głównej. Najczęściej łączą ją z ołówkowymi spódnicami, marynarkami oraz skórzanymi spodniami. Jak wam się podoba najgorętszy t-shirt tego sezonu?

Foto: Materiały prasowe Bluza Gucci

Tematy:

Nieprawidłowy email