Polskie modelki na wybiegu u Gucci

Pokaz Gucci na sezon jesień-zima 2017/2018 otworzył Tydzień Mody w Mediolanie. Na wybiegu pojawiło się aż sześć polskich modelek. Zobaczcie, które zaprezentowały najnowszą kolekcję Alessandro Michele.

Foto: East News

Najnowsza kolekcja Gucci po raz kolejny jest ukłonem w stronę eklektyzmu. Na wybiegu po raz kolejny pojawiły się wzorzyste sukienki, garnitury, wariacje z kratką w roli głównej oraz romantyzm w nowym wydaniu. Pokaz kolekcji na sezon jesień/zima 2017/2018 to również odniesienia do Dalekiego Wschodu. Widać to było chociażby na przykładzie orientalnych wzorów oraz bambusowych parasolek.

Na wybiegu zaprezentowane zostały po raz pierwszy w historii zarówno damskie, jak i męskie sylwetki. Najnowszą kolekcję Alessandro Michele promowało aż sześć polskich modelek. Pokaz otworzyła Alex Kasperowicz. Na wybiegu towarzyszyły jej Klementyna Dmowska, Maria Zakrzewska, Kasia Oskard, Karo Michałowska oraz Marta Dow.

Foto: East News Maria Zakrzewska

Warto podkreślić, iż najnowszy pokaz Gucci to owoc współpracy między Alessandro Michele i artystą o pseudonimie Coco Capitan, który na potrzeby show stworzył wielkie graffiti z hasłem Future.

Tematy:

Nieprawidłowy email