Szczęśliwy wrzesień Doutzen

Doutzen Kroes zgarnęła okładki aż czterech wrześniowych wydań Vogue'a: włoskiego, holenderskiego, chińskiego i hiszpańskiego. Modelka od ośmiu lat nie zwalnia tempa i wciąż należy do najbardziej rozchwytywanych dziewczyn w branży.

Getty Images

Blond włosy, kobiece kształty i anielskie rysy twarzy czynią z Doutzen modelkę jedyną w swoim rodzaju. Wrzesień to jej szczęśliwy miesiąc, w którym dostała możliwość występu w okładkowych sesjach do czterech wydań magazynu Vogue. Żeby tego było mało, właśnie została ogłoszona nową twarzą marki Emilio Pucci.

Vogue China September 2013
Vogue Italia September 2013

Doutzen spędzając dzieciństwo w holenderskim Eastermar, jak sama przyznaje, nie miała pojęcia jak wygląda świat mody. Bycie chłopczycą nie przeszkodziło jej jednak w rozpoczęciu kariery modelki. W 2004 roku po raz pierwszy pojawiła się na pokazie Victoria's Secret, a już cztery lata później podpisała z marką kontrakt, wchodząc do grona aniołków. Kolejny wielki sukces w karierze holenderskiej piękności to lukratywny kontrakt z kosmetyczną marką L'oreal. W 2012 roku znalazła się na piątym miejscu najlepiej opłacanych modelek na świecie według magazynu „Forbes”. Szacuje się, że zarabia 6,9 mln dolarów rocznie.

Vogue Nederland September 2013
Vogue Spain September 2013

28-letnia Doutzen właśnie spędza wakacje na Ibizie w towarzystwie swojego męża Sunnery Jamesa i małego synka. - Życie jest pełne niespodzianek. Jestem szczęściarą, że mogę mieć jednocześnie wspaniałą pracę i kochaną rodzinę – mówi modelka.

Tematy:

Nieprawidłowy email