Syn Jude’a Law jest modelem

Rafferty Law, syn znanych aktorów Jude’a Law i Sadie Frost, właśnie postawił swoje pierwsze kroki na wybiegu. Ten młody przystojniak ma dopiero 17 lat, ale już zrobił wokół siebie dużo zamieszania.

Rafferty Law / materiały prasowe

Rafferty Law rozpoczął swoją karierę w 2013 roku. Podpisał wtedy kontrakt z agencją Select Model Management, z którą współpracuje również Agyness Deyn, Irina Shayk i Natasha Poly. Teraz zadebiutował na londyńskim pokazie mody, prezentując męską kolekcję marki DKNY. Wcześniej wziął udział w kampanii video dla firmy Tiger of Sweden. Trzeba przyznać, że początki Rafferty’a w modelingu są naprawdę imponujące. Co dalej? Może pójdzie w ślady rodziców i już niedługo zobaczymy go na wielkim ekranie?

Rafferty Law / Getty Images
Rafferty Law / Getty Images

Rafferty Law to nie pierwsze dziecko show-biznesu, które dzięki dobrym genom i nazwisku trafiło na języki wszystkich zainteresowanych ze świata mody. Wymienić można 16-letnią siostrę Kate Moss - Lottie, która podpisała niedawno kontrakt z agencją Storm oraz Romeo Beckhama, syna Davida i Victorii Beckham, który wziął udział w kampanii zdjęciowej dla Burberry. Do tego grona zaliczyć można również córkę Cindy Crawford – Kaia’e i najbardziej doświadczoną z nich wszystkich siostrę Kim Kardashian - Kendal Jenner.

Jak widać lista dzieci znanych rodziców, aspirujących do roli modela/modelki jest dość długa. Trzymamy kciuki i czekamy na więcej.

Jude Law / Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email