69-letnia Susan Sarandon nową twarzą i gwiazdą L’Oréal

Światowy koncern L’Oréal zaprosił do współpracy jedną z najbardziej uznanych gwiazd kina – Susan Sarandon. 69-letnia aktorka będzie promować m.in. przeciwzmarszczkową linię kosmetyków.

Foto: Getty Images

Susan Sarandon, gwiazda kinowego hitu sprzed lat „Thelma i Louise" dołączyła do grona gwiazd promujących kosmetyki marki L’Oréal. 69-letnia aktorka reklamować będzie m.in. przeciwzmarszczkową linię produktów Age Perfect.

Foto: Getty Images Susan Sarandon

L’Oreal poinformował o wyborze nowej ambasadorki w mediach społecznościowych. -Witamy Susan Sarandon. Prawdziwą inspirację, ikonę i wojowniczkę-napisała francuska marka na swoim Instagramie.

Jak powiedziała Sarandon na lamach mediów, czuje się zaszczycona, iż może być częścią tak potężnej firmy, jaką jest L’Oreal. - Hasło „jesteś tego warta” jest wielkie i ponadczasowe, natomiast piękno pochodzi z wnętrza i jest stanem umysłu.

To nie pierwszy raz, gdy L’Oreal podejmuje współpracę z dojrzałą gwiazdą. Ambasadorkami gigantycznego koncernu są m.in. 78-letnia Jane Fonda i 55-letnia Julianne Moore.

Sarandon będzie w tym roku obchodzić 70 urodziny. – Nie mogę się doczekać bycia starszą osobą. Wygląd jest wtedy coraz mniejszym problemem – zdradziła aktorka. Zapowiedź kampanii dostępna jest na Instagramie L'Oreala.

Tematy:

Nieprawidłowy email