Supermodelki w akcji

Trzy supermodelki połączą siły, by w programie telewizyjnym poszukać nowej twarzy do pracy na wybiegach. Trwają przygotowania do brytyjskiej edycji programu „The Face”, w którym Naomi Campbell występuje jako trenerka przyszłych modelek. W tej edycji do Naomi dołączą Caroline Winberg i Erin O’Connor.

Bulls Press/ Getty Images

Program „The Face” był emitowany w USA w lutym tego roku. W amerykańskiej wersji Naomi Campbell pełniła rolę trenera wraz z Karoliną Kurkovą i Coco Rochą. Trenerki rywalizują ze sobą biorąc pod swoje skrzydła podopieczne. Ich zadaniem jest wyszkolenie dziewczyn, które mają wkroczyć w świat modelingu.

Bulls Press
Bulls Press

W brytyjskiej wersji programu, obok Naomi Campbell, będzie można zobaczyć Caroline Winberg i Erin O’Connor.

-Jestem podekscytowana udziałem w „The Face”. Naomi jest wielką inspiracją dla wielu dziewczyn na całym świecie. Praca z nią przy takim projekcie, to dla mnie ogromny zaszczyt – powiedziała O’Connor – Caroline jest wielkim objawieniem ostatnich sezonów. Jej talent i świeżość będą ogromną zaletą tego programu.

Szwedzka modelka - Caroline Winberg, jest znana z wybiegów m.in. Victoria’s Secret, Valentino i Versace.

Bulls Press
Getty Images

Erin O’Connor współpracowała z takimi markami, jak: Jean Paul Gaultier i Christian Dior, występowała także w kampaniach Chanel i Dolce & Gabbana.

Getty Images
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email