Super sexy video Penelope Cruz

Penelope Cruz w wyreżyserowanej przez siebie kampanii Agent Provocateur pokazała, że ma świetne poczucie humoru. Zobaczcie zabawne i zadziorne video z udziałem pięknych modelek!

Getty Images

Aktorka specjalnie dla bieliźnianej marki Agent Provocateur pokazała dwa zupełnie nowe oblicza. Nie tylko zaprojektowała limitowaną kolekcję L’Agent, lecz również wyreżyserowała jej kampanię reklamową. Penelope zaskoczyła wszystkim zabawnym i seksownym video z udziałem modelek ubranych jedynie w zmysłową bieliznę. W filmiku promującym kolekcję pojawiła się również Monica Cruz w zaawansowanej ciąży, ubrana w różowy komplet w stylu baby doll oraz mąż aktorki Javier Bardem. To nie koniec rodzinnych powiązań. W produkcję spotu zaangażowani są również inni, mniej znani członkowie rodziny. Brat aktorki Eduardo Cruz stworzył soundtrack, zaś mama Encarna Sanchez wypełniała zadanie asystentki planu. Sceny kręcone były w rodzinnym mieście – Madrycie.

Video rozpoczyna obraz luksusowej rezydencji pełnej pięknych modelek ubranych w koronkową bieliznę. Nagle w domu pojawia się mężczyzna, podekscytowany zastanym widokiem. Gdy temperatura rośnie, a atmosfera robi się coraz bardziej gorąca do akcji wkracza Javier Bardem…

Więcej nie zdradzimy. Koniecznie obejrzyjcie reżyserski debiut pięknej aktorki!

Tematy:

Nieprawidłowy email