Ubrania Magdy Butrym w luksusowym domu towarowym Bergdorf Goodman

Magda Butrym staje się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantek za granicą. Jej ubrania trafiły ostatnio do luksusowego domu towarowego w Nowym Jorku - Bergdorf Goodman. Talent Polki docenił również dziennik "The New York Times".

Foto: MW Media

O najnowszej kolekcji Magdy Butrym na sezon jesień-zima 2016 już zdążyło zrobić się głośno. I to nie tylko za sprawą znakomitych recenzji. Ubrania Butrym trafiły do jednego z najbardziej wytwornych domów towarowych w Nowym Jorku, jakim jest Bergdorf Goodman.

Foto: Materiały prasowe Magda Butrym
Foto: Materiały prasowe Kolekcja Magdy Butrym

Sukcesem projektantki zainteresował się amerykański dziennik "The New York Times", który napisał, że Butrym warto obserwować. Dziennikarze gazety rozpływali się również nad jakością i wykonaniem ubrań. O popularności odzieży stworzonej przez Butrym świadczy też fakt, iż sklep złożył zamówienie na kolejne stroje 32-letniej Polki.

Magda Butrym projektowała dla m.in. marki La Mania. Pod własnym nazwiskiem zadebiutowała niecałe dwa lata temu. Ubrania Butrym pokochały polskie i światowe gwiazdy. W sukienkach jej projektu mogliśmy podziwiać m.in. Alessandrę Ambrosio i Ellie Goulding.

Tematy:

Nieprawidłowy email