Stylowa rodzina w górach czyli świąteczna kampania i kolekcja Tommy Hilfiger

Świąteczna kampania Tommy'ego Hilfigera to kontynuacja znanego już motywu "rodziny Hilfigerów". Po jesieni spędzonej nad jeziorem Tahoe (poprzednia kampania), przyszedł czas na wyprawę w góry. Może Alpy, a może Aspen. Bez względu na to, który kontynent wybiorą, wyglądają nienagannie.

fot. materiały prasowe

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Nie mam wątpliwości, że to powiedzenie jest prawdziwe, gdy patrzę na świąteczną kampanię reklamową marki Tommy Hilfiger. „Rodzina Hillfigerów”, która pojawia się w sesjach marki od ładnych kilku sezonów, spędza święta w domku w górach. Wszyscy są młodzi (poza seniorem rodu) i piękni (z seniorem rodu włącznie; seniorka jest na zdjęciu nieobecna, zapewne dojedzie do rodziny na ostatnią chwilę, bo jak na kobietę sukcesu przystało, szefuje ogromnemu funduszowi powierniczemu na Wall Street albo robi karierę jako architektka wnęrz uwielbiana przez gwiazdy). Tommy Hilfiger jak zwykle jest mistrzem stylu „prep”, który umiejętnie łączy z elementami glamour. Są więc nieskazitelne białe koszule, ale zestawione z nieco rockowymi garniturami, u dziewczyn dużo skóry i cekinów. Jeśli mam porównywać, powiedziałabym, że to bardziej luksusowa wizja świąt, którą lansuje również H&M.

„Nasza tegoroczna świąteczna kolekcja łączy swobodny styl ze szczyptą oryginalności, która w efekcie nadaje kolekcji wyrafinowanej finezji. Nie ważne, jak spędzasz święta: w domowym zaciszu czy na eleganckich przyjęciach koktajlowych, cała linia przywołuje świąteczny nastrój – od zdobionych wieczorowych kreacji, po wygodne i swobodne stroje” powiedział projektant Tommy Hilfiger.

fot. materiały prasowe

Faktycznie jest eklektycznie, dość bezpiecznie ale przyjemnie. Aż mam ochotę wybrać się na spacer w puchatym bernardynem Hillfigerów, a potem grzać się przy kominku z jednym z odzianych w garnitur przystojniaków. A jak wyglądają wasze wymarzone święta?

Tematy:

Nieprawidłowy email