Najnowsza, sportowa kolekcja Stelli McCartney

W ofercie ubrań sportowych nie ma konkurencji dla kolekcji Stelli McCartney. Projektantka mody, tworząc swoje propozycje we współpracy z marką Adidas, celnie trafia w punkt potrzeb wysportowanych fashionistek. Co przygotowała na nadchodzący sezon?

Foto: Adidas

Najnowszy projekt Stelli McCartney i Adidas to połączenie odważnych krojów, elektryzujących kolorów i ciekawych motywów, które sprawdzą się zarówno na siłowni, jak i w codziennych stylizacjach. Najnowsza, sportowa kolekcja dedykowana na sezon jesień – zima 2015/2016 jest niemałym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę znany z wybiegów ready-to-wear styl McCartney.

Pierwsza część kolekcji to ukłon w stronę zwierzęcych wzorów. Lamparcie cętki połączone z bielą, chabrem, neonowym różem i żółcią tworzą supermodny look. Pasujące do siebie bluzy, spodnie i sportowe topy o nowoczesnych krojach to propozycja dla dziewczyn, które nie boją się niestandardowych połączeń.

Foto: Adidas

W kolekcji zobaczymy także mieszankę intensywnych odcieni niebieskiego z motywami gwiazdek. Hitem kolekcji są wygodne legginsy z dżinsowym printem. Wykonane z elastycznej tkaniny zapewniają pełną swobodę ruchów, niezależnie od wykonywanej aktywności.

Foto: Adidas

Koszulki i spodnie w eklektyczne grafiki z logotypami połączone z różem, bielą, czernią oraz elektryzującą żółcią-to główne elementy wrześniowej odsłony StellaSport. Czapka z daszkiem i zapisane na rzepy buty Zais dodadzą streetowy charakter każdej stylizacji.

Foto: Adidas

Tematy:

Nieprawidłowy email