Spektakularna dniówka Cary Delevingne! 6,5 tys. funtów!

Cara Delevingne idzie jak burza! W najbliższym czasie w kwestiach zarobków dogoni swoją mentorkę i przyjaciółkę Kate Moss! Dzienna stawka Cary naprawdę robi wrażenie!

Getty Images/Pascal Le Segretain

Krzaczaste brwi, blada cera i zawadiackie spojrzenie – czy to wystarczy żeby zarabiać ok. 6,5 tysiąca funtów dziennie? Jeśli jesteś Carą Delevingne, TAK!

Jak wyliczyli analitycy, gwiazda w ubiegłym roku zarabiała ok. 6,5 tysiąca funtów dziennie. Największe zyski przynoszą jej odsetki z kapitału złożonego na rachunkach Companies House i zarządzanych przez własną firmę modelki Cara & Co.

Getty Images/Jason Kempin

Jak donoszą zagraniczne media, Cara Delevigne pod koniec ubiegłego roku miała na bankowych kontach ponad milion funtów. Do tego z kontraktów modelingowych doszło drugie tyle – 1,3 miliona funtów!

Mulberry, Victoria Secret, Burberry, YSL Beauty i Chanel – to tylko kilka z wielu reklamowych kontraktów, które Cara Delevingne realizowała w ubiegłym roku.

Getty Images/Pascal Le Segretain

Ten rok może przynieść jej jeszcze większe zyski, bo modelka właśnie rozpoczyna karierę filmową, a ta – jak wiemy – za oceanem jest bardzo dobrze opłacana. Zobacz: CARA DOSTAŁA GŁÓWNĄ ROLĘ W FILMIE „PAPIEROWE MIASTA”!

Tematy:

Nieprawidłowy email