Sistine Stallone - córka legendarnego Rambo w Teen Vogue

Kaia Gerber, Dylan Penn czy Hailey Baldwin – to tylko kilka z wielu córek, które mają znane nazwiska i rozpoczęły karierę modową. Teraz o karierze modelki zamarzyła również Sistine Stallone.

Teen Vogue / Beau Grealy

Sistine Stallone - córka kultowego Rambo zadebiutowała właśnie - podobnie jak córka Cindy Crawford, na łamach Teen Vogue. Sesja z udziałem nastolatki pojawi się w marcowym wydaniu magazynu.

– Poznajcie modelkę Sistine Stallone (tak, jej tata ma na imię Sylwester) – zachęcają twórcy najnowszego numeru w internetowym wydaniu Teen Vogue. – Nawet jeśli jej tata jest legendą kina, niezaprzeczalnym jest fakt, że Sistine jest czarująca i piękna i ma w sobie gen gwiazdy. To wszystko jest jej!

Teen Vogue / Beau Grealy

Jak pisze Teen Vogue, Sistine Rose Stallone ma 16 lat, a za sobą już trzy sesje zdjęciowe. Ma również dwie siostry – starszą, 18-letnią Sophię Rose oraz młodszą, 12-letnią Scarlet Rose. Żadna z nich, jak zapewniają na swoich kontach na Twitterze, nie mają złudzeń, że ich popularność wynika głównie z tego, że ich tata to legendarny Rambo.

– Mam fanów na Twitterze dzięki tacie. Pytają się mnie o jego filmy co najmniej raz na tydzień! – zdradza Sistine i dodaje, że nie wie jeszcze czy zamierza pójść w ślady taty.

– Jestem wystarczająco dorosła. Jeśli będę tego chciała, stanę przed kamerami. Jeśli nie, pozostanę w ukryciu.

Wydaje się, że bardziej niż świat filmu interesuje ją świat mody. Nic w tym dziwnego, jej mamą jest modelka Jennifer Flavin. To ona nauczyła ją jak chodzić po wybiegu! Jak zmieniać się pod wpływem kreacji. Nie zapominajmy jednak o tym, że to wciąż 16-latka, która chodzi do szkoły (katolickiej!) i ma sporo nauki. Lubi chemię i historię renesansu, a na co dzień ubiera się w ciuchy vintage i Rag & Bone. Z wywiadu na łamach Teen Vogue wynika, że jest szczęśliwa i jak na swój wiek świadoma tego, co dzieje się wokół niej.

– Jestem wdzięczna, że urodziłam się w kochającej rodzinie – podsumowuje. Na jednym ze zdjęć na drugim planie widać podobiznę Sylwestra Stallone. Sistine Stallone – świeża, niewinnie piękna i pewna siebie młoda kobieta, niezależnie od tego czy będzie chciała zostać gwiazdą filmową, modelką czy naukowcem - ma szczęście! Za jej plecami stoi nie kto inny, jak sam Rambo! Ale... chyba nie jest do niego łudząco podobna, a może macie inne zdanie?

Tematy:

Nieprawidłowy email