Simple - 20 lat minęło!

20 lat to dużo czy mało? Zadawaliśmy sobie pytanie, czekając na jubileuszowy pokaz Simple na sezon jesień/zima 2013/2014.

mwmedia

Miejscem akcji było studio telewizyjne ATM, które na ten jeden wieczór zamieniło się w wybieg z prawdziwego zdarzenia. Bez problemu pomieściło niemalże całą śmietankę towarzyską stolicy! Ze względu na ogromną ilość gości – gwiazd, dziennikarzy i przedstawicieli świata mody, pokaz opóźnił się o ponad godzinę, ale warto było czekać!

Ciemność, kilka spektakularnych świateł, dym i ogromny kamień na środku wybiegu, a pod stopami modelek imitacja skały wulkanicznej – oto scenografia pokazu, który z kilku przyczyn z pewnością przejdzie do historii polskiej mody.

Po pierwsze, był to pokaz jubileuszowy, podsumowujący 20 lat marki Simple. Po drugie, na pokazie pojawiła się jedna z najbardziej znanych modelek na świecie Zuza Bijoch. Po trzecie, w kolekcji wyjątkowo pojawiły się projekty dla mężczyzn. Wreszcie po czwarte, tym pokazem Lidia Kalita – założycielka i projektantka Simple zakończyła współpracę z marką.

20 lat to dużo czy mało? Oglądając jesienno-zimowe projekty Simple nie mieliśmy wątpliwości – to naprawdę dużo! Polska moda, a wraz z nią również marka Simple, przez ostatnie 20 lat zmieniła się, rozwinęła, dojrzała…

Mrok, nowoczesność, dynamika – tak w skrócie można opisać najnowszą kolekcję marki Simple, która dowodzi, że nawet w zwykłym centrum handlowym można znaleźć coś naprawdę wyjątkowego – świetnie zaprojektowanego i doskonale skrojonego. To zasługa utalentowanej i doświadczonej Lidii Kality i kreatywnego zespołu marki Simple.

Jesienią kobieta Simple ubierać się będzie w surowe i sztywne tkaniny, polubi proste i niejednokrotnie minimalistyczne formy, pokocha połączenie czerni i bieli, które złamie beżami, srebrem oraz mocną miętą.

– Ta kolekcja jest tak spójna, a jednocześnie przemawia do każdej kobiety! – zachwycała się tuż po pokazie Maja Hirsch. – Ja upatrzyłam już coś dla siebie i jestem przekonana, że każda kobieta w tej kolekcji znajdzie coś dla siebie.

W najbliższym sezonie coś dla siebie znajdą również mężczyźni. Męskie projekty Lidii Kality pojawiły się na wybiegu, ale nie znajdziecie ich w butikach Simple.

– To limitowana kolekcja, którą będzie można kupić w butikach marki Bytom – wyjaśnia Lidia Kalita, wyraźnie zadowolona z efektu końcowego. Czy dla niej 20 lat z marką Simple to dużo czy mało?

– Raczej mało. Wiele się zmieniło, wiele osiągnęłam, ale wciąż mam apetyt na więcej – podsumowuje Lidia Kalita.

Zobacz też CAŁĄ KOLEKCJĘ SIMPLE NA JESIEŃ/ZIMĘ 2013/2014!

Tematy:

Nieprawidłowy email