Sharon Stone w legginsach Agnieszki Maciejak

Wizyta Sharon Stone w Polsce odbiła się dużym echem nie tylko w rodzimych mediach, ale także w szafie hollywoodzkiej aktorki. Oprócz zakupów w butiku Bizuu, gwiazda doceniła także projekty Agnieszki Maciejak. Sharon Stone pokochała legginsy polskiej projektantki i pojawiła się w nich na benefisie organizacji Gorilla Doctors of Africa, który odbył się w Beverly Hills.

Getty Images

Zapewne właścicielki marki Bizuu długo zapamiętają dzień, w którym Sharon Stone stanęła w drzwiach ich butiku. Ale to nie jedyne polskie projektantki, które zdobyły serce amerykańskiej gwiazdy. Również projekty Agnieszki Maciejak przypadły jej do gustu – Sharon Stone pojawiła się na benefisie organizacji Gorilla Doctors of Africa w legginsach od polskiej projektantki.

To było drugie spotkanie Agnieszki Maciejak z Sharon Strone. Panie poznały się 5 lat temu, kiedy Sharon Stone prowadziła jej pokaz podczas Lexus Fashion Night. Już wtedy projekty Maciejak wpadły w oko Sharon Stone. Podczas tegorocznej wizyty aktorki w naszym kraju spotkały się ponownie w bardziej prywatnych okolicznościach, mając czas na rozmowy o modzie.

- Uwielbiam ubierać kobiety z osobowością, których nazwisko jest marką samą w sobie- powiedziała Agnieszka Maciejak w rozmowie z VU – Sharon Stone powiedziała mi wiele komplementów – spojrzała na moją kolekcję w zupełnie nowy sposób. Powiedziała, że docenia moje intelektualne podejście do kobiety. Spodobały się jej charakterystyczne dla moich projektów pęknięcia, które według Sharon obejmują sylwetkę, podkreślając pewność siebie, a nie tworząc z kobiety obiektu seksualnego. To dla mnie bardzo ważna opinia, ponieważ chciałabym, aby właśnie w taki sposób moje projekty były postrzegane – dodała projektantka.

Agnieszka Maciejak przyznaje, że nie spodziewała się, że Sharon Stone pojawi się w jej ubraniach publicznie, a to dowodzi, że wypowiedziane przez aktorkę komplementy były szczere. Oprócz charakterystycznych legginsów Sharon Stone wybrała jeszcze kilka sukienek z najnowszej kolekcji projektantki. Być może w najbliższym czasie również je będziemy mogli zobaczyć na ciele aktorki.

Legginsy Lexx z wyszytym motywem skórzanych kwiatów kosztują ok. 2 tys. zł i pochodzą z limitowanej kolekcji. Można je zamówić za pośrednictwem strony internetowej projektantki. Zapewne znajdą się także w butiku, który Agnieszka Maciejak planuje otworzyć w Warszawie jeszcze w grudniu tego roku.

Tymczasem Agnieszka Maciejak skupia się na przygotowaniach do pokazu, który odbędzie się już 28 listopada. My gratulujemy Agnieszce ogromnego sukcesu i wierzymy, że Sharon Stone jeszcze nieraz doceni jej projekty.

-Sharon Stone jest jedną z najpiękniejszych osób, jakie nosi nasza planeta. Jej piękno tkwi nie tyle w urodzie, co mądrości, która przekłada się na jej działalność charytatywną. Ta kobieta nosi w sobie nieskończoną dobroć- powiedziała nam Agnieszka Maciejak.

Trudno się z nią nie zgodzić.

Getty Images
Getty Images
Getty Images
AKPA
AKPA

Tematy:

Nieprawidłowy email