Selena Gomez nową ambasadorką luksusowej marki Louis Vuitton

Dyrektor kreatywny marki Louis Vuitton, Nicolas Ghesquière, zdradził kto zostanie nową twarzą LV. Na ambasadorkę marki wybrał najpopularniejszą dziewczynę w social mediach – Selenę Gomez.

Foto: Getty Images

23-letnia Selena Gomez uważana jest za najpopularniejszą dziewczynę na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 80 milionów osób.

Foto: East News Selena Gomez i Nicolas Ghesquiere

Gwiazda współpracowała już ze znanymi markami, m.in. Pantene i Adidas Neo. Występowała także w prestiżowych magazynach: „Vogue”, „Glamour”, „W-Magazine, jednak współpraca z luksusową marką LV to dla Amerykanki prawdziwy zaszczyt.

Foto: Getty Images Selena Gomez

Wiadomość o tym, że Selena Gomez została ambasadorką LV nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona, choć gwiazda opublikowała niedawno na instagramie sesję z brazylijskiego Vogue’a, gdzie pozuje u boku przystojnego dyrektora kreatywnego marki. Co więcej, piosenkarka na ostatniej gali MET pojawiła się w sukience Louis Vuitton.

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce ujrzymy Selenę w kolejnych projektach LV. Jesteśmy bardzo ciekawe, co francuska marka przygotuje tym razem.

Tematy:

Nieprawidłowy email