Selena Gomez gwiazdą Pantene

Włosy mogą być urodowym atutem, fetyszem, a nawet drogą do finansowego sukcesu. Wie o tym doskonale każda gwiazda czy modelka, której włosy reklamują tysiące produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów. Wie o tym również najnowsza twarz marki Pantene – Selena Gomez!

Foto: Materiały prasowe

Selena Gomez została właśnie gwiazdą marki Pantene. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia reklamowe z udziałem 22-letniej aktorki.

Foto: Materiały prasowe

- Zawsze lubiłam kosmetyki Pantene, dlatego bycie twarzą tej marki jest dla mnie szczególnym wyróżnieniem i spełnieniem marzeń – komentuje swój udział w kampanii Pantene Selena Gomez. – Nie tylko dlatego, że Pantene stoi na straży mocnych, zdrowych i pięknych włósów, ale też dlatego, że to marka, która zachęca kobiety do tego, aby stawały się najlepszą wersją siebie samych – dodaje.

Foto: Materiały prasowe

Wybranie Seleny Gomez na ambasadorkę marki Pantene to moim zdaniem bardzo dobre posunięcie marketingowe. Gwiazda jest przedstawicielką młodszego pokolenia Hollywood i tym samym ma szansę odświeżyć i odmłodzić target Pantene. Jednocześnie to gwiazda, która ma naprawdę piękne włosy i potrafi robić z nimi cuda! Na co dzień zwykle ma włosy rozpuszczone lub upięte nad karkiem, ale na przykład na tegorocznej Met Gala włosy Seleny Gomez upięte były w misterny kok i ozdobione białymi storczykami. Wyglądało to naprawdę spektakularnie!

Foto: Bulls Press

- Mój styl ewoluuje, a ja uwielbiam podejmować ryzyko – potwierdza Selena Gomez. – Stąd bardzo często zmieniam stylizacje moich włosów i fryzury.

- Pantene zawsze celebrowała piękne włosy i silnie kobiety – mówi Jodi Allen, wiceprezes Hair Care & Color na rynek Ameryki Północnej Procter & Gamble. – Jestem dumna, że Selena Gomez dołączyła do rodziny Pantene. Ona jest nowoczesną, piękną kobietą i ma nieziemskie włosy. Jest dla nas prawdziwą inspiracją.

Foto: Bulls Press

Selena Gomez pojawi się w kampanii „Strong Is Beautiful”, której debiut planowany jest w mediach na sierpień 2015 roku.

Tematy:

Nieprawidłowy email