Drapieżna sesja Margot Robbie

Redaktorzy amerykańskiego wydania „Vogue” tym razem zaprosili do współpracy 25-letnią Margot Robbie. Seksowna gwiazda „Wilka z Wall Street” zaprezentowała się w odważnej i drapieżnej sesji.

Foto: Materiały prasowe

Margot Robbie jest jedną z najseksowniejszych gwiazd swojego pokolenia. 25-letnia aktorka postanowiła pochwalić się swoimi wdziękami w czerwcowym wydaniu magazynu „Vogue”.

Foto: Materiały prasowe Margot Robbie

Okładka zapowiada letni sezon i jest nawiązaniem do najnowszego filmu z udziałem Margot "Tarzan: Legenda". Gwiazda wygląda bardzo zmysłowo w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym w cętki z kolekcji Michaela Korsa. Seksowny strój doskonale komponuje się z opalonym ciałem Margot, naturalnym make-upem i mokrymi włosami.

Foto: Materiały prasowe Margot Robbie

Zdjęcia wykonał fotograficzny duet: Mert Alas i Marcus Piggot. W sesji wziął również udział Alexander Skarsgård, odtwórca roli głównej produkcji Davida Yatesa. Fotografie powstały w otoczeniu roślinności oraz zwierząt.

Foto: Materiały prasowe Margot Robbie

Sesję nawiązującą do filmu uzupełniają kreacje, które ma na sobie Margot: skąpe i kuse stylizacje od Michaela Korsa, Calvina Kleina oraz Dolce & Gabbana. Polska premiera filmu "Tarzan: Legenda" z udziałem Margot Robbie i Alexandra Skarsgårda zaplanowana jest na lipiec.

Tematy:

Nieprawidłowy email