Seksowna Edyta Zając w reklamie MUMU

Edyta Zając, znana w polskim show-biznesie jako partnerka Jakuba Rzeźniczaka, właśnie została gwiazdą najnowszej kampanii marki MUMU.

MUMU Edyta Zając

MUMU to polska marka modowa, która dopiero się rozkręca, ale już potrafi zainteresować, zaintrygować i zaszokować swoich potencjalnych klientów. Dowód? Najnowsza kampania reklamowa z udziałem seksownej Edyty Zając.

MUMU Edyta Zając

MUMU stawia głównie na akcesoria tworzone z precyzją i z najlepszych gatunkowo materiałów. Materiał przewodni to WŁOSKA SKÓRA. W ofercie marki znajdziecie torebki na ramię, kopertówki i kuferki, ale też świetnie skrojone ramoneski. MUMU ma swoją własną bogatą ofertę, ale też realizuje indywidualne, nawet bardzo oryginalne pomysły.

MUMU Edyta Zając
MUMU Edyta Zając
MUMU Edyta Zając

Skórzane akcesoria MUMU z kolekcji La Rossa Nera prezentuje nie kto inny, jak Edyta Zając. Autorem zmysłowym zdjęć jest Błażej Żuławski, a modelka odważnie pozuje przed obiektywem topless, a nawet całkowicie nago, ukrywając się jedynie za małym, czerwonym workiem…

MUMU Edyta Zając

Fotografie są bardzo seksowne i podkreślają „silny modowy charakter” skórzanych dzieł MUMU. Nie bez powodu tło całej kampanii kusi intensywną czerwienią…

MUMU Edyta Zając

Na planie sesji, oprócz modelki i fotografa, pojawili się również: Marcello Sora (produkcja), Krzysztof Kot (stylizacja włosów) i Bartek Indyka (stylizacja sesji).

Tematy:

Nieprawidłowy email