Seks w Wielkim Mieście 3? Sarah Jessica Parker potwierdza plotki

Sarah Jessica Parker dolała oliwy do plotkarskiego ognia. Kilka dni temu na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie sugerujące, że trzeci pełnometrażowy film o Carrie Bradshaw stanie się faktem. Oby w tej plotce było ziarno prawdy!

Zdjęcia vuMag BlueServices

Pogłoski o nakręceniu trzeciej części „Seksu w Wielkim Mieście” pojawiają się od lat. Praktycznie w dniu premiery drugiej (słabiutkiej) części wszyscy zastanawiali się, czy aby na pewno to już koniec? Przez lata Sarah Jessica Parker zarzekała się, że nie pokaże się w trzeciej części filmu. Podobne deklaracje składały jej koleżanki z serialu. Jednak tęsknota za postacią, która uczyniła z SJP gwiazdę, okazała się silniejsza, od wszelkich zapewnień (cyników, którzy będą próbowali tłumaczyć wszystko chęcią zarobku, chciałabym upomnieć – SJP zarobiła fortunę jako gwiazda i producentka serialu, więc z pewnością nie o wypasione czeki tu chodzi).

Oficjalnych informacji nadal nie mamy. Ale można spekulować. W piątek Kristin Davis napisała na swoim Twitterze: „@SJP Miss YOU XOXOXO!!" (@SJP Tęsknię XOXOXO!!). Do wpisu załączone zostało zdjęcie Sary i Kristin z premiery drugiej części filmu. Parker błyskawicznie odpowiedziała na Tweeta: „@KristinDavis Me too you! Heard the news?x” (“@KristinDavis Ja też! Słyszałaś wieści?x”). Oczywiście fani Sary błyskwicznie podchwycili temat i zapytali: jakie wieści? Sarah zręcznie uniknęła informacji, odpisując, że chodzi o wieści krążące po okolicy.

Wtedy do dyskusji włączyła się Jennifer Hudson, która świetnie wcieliła się w rolę asystentki Carrie w pierwszej części filmu. „Myślę, że to może dojść do skutku. Ktoś już ze mną o tym rozmawiał. Więc skoro są już prowadzone rozmowy, coś może się wydarzyć. Bądzicie czujni.”

Zdaje się, że dziewczyny wiedzą już wszystko, ale kontrakty nie pozwalają im na uchylenie rąbka tajemnicy. Choć starają się jak mogą. Sarah Jessica Parker wrzuciła nawet na Instagram swoje zdjęcie na legendarnych schodach mieszkania Carrie, wraz z kolekcją butów własnego projektu.

Zdjęcia vuMag BlueServices

„Dziś był dzień zabierania do pracy butów z @sjpcollection "#longdayforCarrie #whewwwwthosesteps #runninginheels #taxi!" głosił podpis. Jeśli to nie oznacza, że Bradshaw wróciła na plan zdjęciowy, to zupełnie nie mam pojęcia o co chodzi. Ale jakby nie patrzeć, coś dzieje się w kwestii „Seksu w Wielkim Mieście”, a ta informacja bardzo mnie raduje. W końcu wszystkie odcinki serialu znam już na pamięć, czas nauczyć się nowych kwestii, z nowego filmu. Miejmy tylko nadzieję, że będzie on lepszy niż „Seks w Wielkim Mieście 2”, a pomysłowi scenarzyści nie postanowią zmienić 70-letniej Samanthy w demona seksu z domu spokojnej starości…

Tematy:

Nieprawidłowy email