Syn Clinta Eastwooda w roli modela

Scott Eastwood odziedziczył po ojcu nie tylko talent, ale także urodę. 30-letni aktor został twarzą najnowszej kolekcji okularów Persol. VU MAG jako pierwszy w Polsce publikuje zdjęcia pierwszej kampanii syna Clinta Eastwooda!

Foto: Materiały prasowe

Aktor, reżyser, producent filmowy. Bożyszcze kobiet i żywa legenda kina. Jak się okazuje, Clint Eastwood ma nie mniej zdolnego syna. Scott ma 30 lat, talent aktorski (zapewne po ojcu) i jest piekielnie przystojny. Do tej pory zagrał m.in. w „Gran Torino”, „Invictus-Niepokonany”, czy w „Furii”. Ten rok zdecydowanie będzie należał do niego, albowiem Scott będzie gwiazdą wielkich, hollywoodzkich produkcji. Aktor pojawi się w takich filmach jak: „Snowden”  Olivera Stone’a, „Suicide Squad” Davida Ayersa czy „Live by Night” Bena Afflecka.

Jak się okazuje, Scott Eastwood rewelacyjnie sprawdza się także w roli modela. Jako ambasador marki Persol, pojawił się w kampanii najnowszej kolekcji kultowych okularów. Na każdym ze zdjęć, wykonanych przez francuskiego fotografa Mathieu Cesara, aktor został uchwycony w chwili czytania scenariusza. Oprócz kampanii prasowej Eastwood wziął udział także w krótkiej czarno-białej produkcji w reżyserii Andrew Dominika.

Foto: Persol Scott Eastwood w kampanii Persol
Foto: Persol Scott Eastwood w kampanii Persol

Kampania na sezon wiosna-lato 2016 nosi nazwę „Meet The New Genereration”, która dyskretnie nawiązuje do prywatno-zawodowej koneksji Scotta Eastwooda z jego ojciem, Clintem.

Foto: Materiały prasowe Scott Eastwood w kampanii Persol - kulisy
Foto: Materiały prasowe Scott Eastwood w kampanii Persol - kulisy
Foto: Materiały prasowe Scott Eastwood w kampanii Persol-kulisy

Tematy:

Nieprawidłowy email