Notatnik pełen perfum

Czy notatnik na nowy rok musi być nudny? Niekoniecznie. Z inicjatywy Anisii Nykoniuk, litewskiej artystki i blogerki urodowej z Wilna powstał dziennik dla miłośników pięknych zapachów. „Scent of the day. 365 daily diary” zainspirowany jest pasją do perfum i… instagramem.

#scentoftheday to hashtag, którym fani zapachów opisują na instagramie zdjęcia perfum, świec zapachowych, a czasami nawet… kota, bo przecież on też pachnie.

Anisia Nykoniuk jest wielką miłośniczką sztuki perfumiarskiej. Swoją pasję połączyła z talentem ilustratorskim i instagramowym hashtagiem #scentoftheday, dzięki czemu powstał bardzo oryginalny notatnik. Każda strona zarezerwowana jest na osobny dzień. Każdy dzień zilustrowany jest rysunkiem nowego flakonu perfum.

Stworzyłam ten notatnik z myślą o ludziach, którzy są zorganizowani, lubią robić notatki i oczywiście uwielbiają perfumy tak samo jak ja. Moje ilustracje rysowane są bardzo swobodnym, odręcznym stylem, więc będą się świetnie komponowały ze wszystkim, co ludzie sami dorysują na stronie.
Anisia Nykoniuk, autorka notatnika "Scent of the day"

W notatniku jest ponad 400 rysunków flakonów, które można kolorować flamastrami, kredkami, a nawet akwarelami. Są tam również inspirujące cytaty dotyczące zapachów. Dni tygodnia ani rok nie są zaznaczone, więc notatnika można używać przez wiele lat.

Foto: scentoftheday.co Notatnik "Scent of the day"

Notatnik „Scent of the day” jest kwadratowy, oprawiony w miękką w dotyku okładkę z gumką przytrzymującą i zakładką. Ma rozmiar 17x17 cm, kosztuje 25€ i można go kupić przez internet.

Tematy:

Nieprawidłowy email