Sarah Jessica Parker zaprojektowała własną małą czarną

Sarah Jessica Parker stworzyła kolekcję autorskich sukienek, osobistą wersję klasycznej „małej czarnej”. To modele, dzięki którym każda z nas będzie mogła poczuć się trochę jak Carrie Bradshaw, bohaterka „Seksu w wielkim mieście” – zawsze świetnie ubrana.

Foto: East News

W życiu Sary Jessici Parker dużo się teraz dzieje. Jej nowy serial „Divorce” zaraz będzie miał premierę, a jesienna kolekcja butów oraz autorskie perfumy niedługo trafiają do sklepów. Jednak jak na miłośniczkę mody przystało, aktorce udało się poświęcić też trochę czasu innemu projektowi związanego ściśle z ubraniami. Aktorka stworzyła własną kolekcję sukienek o klasycznych krojach, które będą świetną bazą naszej garderoby. Poznajcie linię SJP LBD, co po rozwinięciu skrótu i tłumaczeniu oznacza: „Sarah Jessica Parker – mała czarna”. Kolekcja urzekła nas klasyczną, wręcz ascetyczną prostotą w stylu legendarnej Coco Chanel. Świetne odszycie i materiały bardzo dobrej jakości sprawiają, że sukienki przepięknie się układają, podkreślając przy tym kobiece atuty. Znajomi aktorki mówią, że Sarah nie rozstaje się ze swoimi sukienkami, nosi je na okrągło, a swoją drogą - świetnie w nich wygląda!”.

Ważna informacja dla fanek aktorki i wielbicielek Carrie Bradshaw - kolekcja będzie dostępna ekskluzywnie tylko w sklepach Bloomingdales od października 2016. Już nie możemy się doczekać!

Tematy:

Nieprawidłowy email