Rusza francuskie Elle Man

Magazyn „Elle” wkracza na francuski rynek medialny z samodzielnym męskim wydaniem czasopisma. Na okładce pierwszego numeru znalazł się Matthias Schoenaerts.

Elle Man Octobre 2013

„The New Brando” – tak brzmi tytuł pierwszego numeru francuskiego „Elle Man”. Na okładce wystąpił belgijski aktor znany z roli w filmie „Rust and Bone”, Matthias Schoenaerts. Czy będzie nowym Marlonem Brando? Czas pokaże. Dziś z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że świetnie prezentuje się na październikowej okładce pisma.

- Ma świetny styl i potencjał – dokładnie tak jak nasz magazyn – mówi redaktor naczelny magazynu Edouard Dutour. – Są jeszcze inne podobieństwa. Schoenaerts ma 35 lat – czyli jest w wieku target magazynu – dodaje.

Elle Man Octobre 2013

Kto będzie współtworzył francuskie wydanie magazynu „Elle Man”?

Szefowa działu mody magazynu „Elle”,Erin Doherty, w pierwszym numerze nadzorowała powstanie sesji z raperem Theophilusem London, zaś pisarz Marc Dugain opublikował swój satyryczny felieton pt. „Bill Clinton, First Lady”.

Kolejny numer magazynu ma się ukazać na początku 2014 roku. Jeśli „Elle Man” znajdzie swoje miejsce na rynku będzie ukazywał się co dwa miesiące. Segment prasy kobiecej jest znacznie bardziej rozbudowany niż męski. Czyżby powstanie nowego tytułu znaczyło, że mężczyźni coraz częściej sięgają po magazyny z wyższej półki? Jeśli tak, to nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się kolejnym świetnie zredagowanym magazynem.

Tematy:

Nieprawidłowy email