Rumunka zastąpiła Anję w kampanii Giuseppe Zanotti

Andreea Diaconu została nową twarzą letniej kolekcji Giuseppe Zanotti. Czy to już koniec współpracy Włocha z Anją Rubik?

Andreea Diaconu / Giuseppe Zanotti

Dla rumuńskiej modelki ostatnie tygodnie były wyjątkowo dobre. Najpierw czarnowłosa ślicznotka dowiedziała się, że jest na liście 10 najlepszych modelek Vogue’a . Potem światło dziennie ujrzały jej zdjęcia z letniej kampanii Giuseppe Zanotti.

22-letnia modelka z agencji IMG nie dość, że należy do ulubienic Emmanuelle Alt, to jeszcze świetnie poradziła sobie z zastąpieniem Anji Rubik. A przecież wiemy, że poprzeczka stawiana przez polską supermodelkę, jest zawieszona bardzo, bardzo wysoko.

Sesję zdjęciową zorganizowano w St. Tropez. Andreea pozowała fotografowi, Karimowi Sandli. Ubrana w czarne, bardzo kobiece kreacje wygląda zdecydowanie bardziej dojrzale niż Anja Rubik, która na fotografiach starała się raczej oddać rockowego ducha marki. Tym razem Zanotii wybrał kobiecy szyk i styl glamour, w którym z pewnością zakochają się jego dotychczasowe klientki. Złote sandały na bardzo cieniutkim obcasie, gladiatorki do kolan zrobione ze skóry i złotych kółek czy klasyczne, zapinane wokół kostki sandałki znajdą wiele wielbicielek na Lazurowym Wybrzeżu.

Andreea Diaconu / Giuseppe Zanotti
Andreea Diaconu / Giuseppe Zanotti
Andreea Diaconu / Giuseppe Zanotti
Wiosna-lato 2013 i 2014 / Giuseppe Zanotti

Tematy:

Nieprawidłowy email