Różowa fiesta Gucciego

Ich pierwszy model powstał w 1953 roku. Funkcjonalne mokasyny Gucciego dzięki klasycznemu designowi są ponadczasowym dodatkiem, który w tym roku obchodzi już 60. urodziny!

Gucci

W tym roku mokasyny obchodzą swoje 60. urodziny i właśnie z tej okazji firma zdecydowała się wypuścić urodzinową kolekcję. W kolekcji znalazło się mnóstwo wariacji na temat kultowych mokasynów. W butikach Gucciego znajdziemy model Hoersebit Loafers (mokasyny z charakterystycznym, złotym wędzidłem) w wersji zamszowej, skórzanej, ze skóry krokodyla lub pytona, z ćwiekami lub kwiatowym sprintem, w soczystych lub klasycznych kolorach. Wewnątrz butów znajdziemy również urodzinową metkę.

Dyrektor kreatywna marki, Frida Giannini, wyznaje że Horsebit Loafers to jedne z najważniejszych akcesoriów kiedykolwiek zaprojektowanych dla marki. Buty nie zmieniły swojego designu od 60 lat! To dowód na to, jak bardzo rewolucyjne były w momencie powstania i jak bardzo ponadczasowe pozostały.

Gucci

Urodzinowe video jest przedsmakiem tego, co niedługo zagości na wystawach butików Gucciego - różowa fiesta z mokasynami w roli głównej! 60 urodziny zostaną również uczczone retrospekcyjną wystawą we florenckim Gucci Museo. To tam będziemy mogli poznać historię mokasynów i kluczowe momenty w ich ewolucji.

Tematy:

Nieprawidłowy email