Rosie Huntington-Whiteley nie czuje się seksbombą

Seksbomba w mięciutkiej piżamce? Rosie for Autograph to najnowsza kolekcja Rosie Huntington-Whiteley dla M&S. Gwiazda zmysłową bieliznę zamieniła na wygodną koszulkę i twierdzi, że nie czuje się seksbombą!

M&S - Rosie for Autograph

Rosie Huntington-Whiteley - jedna z najseksowniejszych kobiet świata – wcale nie czuje się symbolem seksu! W rozmowie z Vogue UK, w związku z promocją limitowanej kolekcji Rosie fot Autograph dla marki M&S, modelka wyznała:

– To są totalnie subiektywne opinie, na które nie zwracam większej uwagi – przyznaje gwiazda.

Rosie wielokrotnie pojawiała się w pierwszej dziesiątce najseksowniejszych kobiet świata według Maxim czy FHM. Jej półnagie zdjęcia w bieliźnie Victoria’s Secret do dziś podnoszą ciśnienie milionom facetów. Mimo to, brytyjska modelka wciąż powtarza, że to wszystko nie robi na niej większego wrażenia.

– Nie czuję się symbolem seksu! Nie biorę tych opinii zbyt poważnie. Ale jeśli już rozmawiamy szczerze, to mam świadomość, że to część mojego wizerunku.

M&S - Rosie for Autograph

Dowodem na to, że Rosie Huntington-Whiteley nie chce być postrzegana tylko i wyłącznie jako seksbomba jest nowa kampania reklamowa M&S. Modelka stworzyła limitowaną kolekcję piżam, nocnych koszulek i szlafroków, a następnie wystąpiła w kampanii reklamowej.

W najnowszej kolekcji Rosie for Autograph trudno doszukać się kuszących koronkowych biustonoszy, kusych majteczek czy wyszukanej i zmysłowej bielizny. Rosie Huntington-Whiteley bowiem jest przekonana, że prawdziwe kobiety – nawet te najbardziej seksowne, tak naprawdę uwielbiają mięciutkie piżamy, wygodne dresowe spodnie czy luźne koszulki i haleczki. Kochani faceci, właśnie tak wygląda bielizna, o której marzymy!

M&S - Rosie for Autograph

Co więcej, Rosie Huntington-Whiteley udowadnia, że nawet w najprostszej piżamie można czuć się i wyglądać pięknie. Spójrz na te zdjęcia!

Jaki jest przepis brytyjskiej modelki na sukces?

– Poczucie humoru, dobre maniery, taktowność, pewność siebie i odwaga, a także doskonałe rozumienie samej siebie i własnych potrzeb – mówi Rosie. –Mam świadomość tego, że posiadanie wszystkich tych cech wymaga czasu. Nabywa się ich stopniowo, podobnie jak stopniowo staje się kobietą.

M&S - Rosie for Autograph

Kaszmirowe i satynowe piżamy, jedwabne koszule nocne i haleczki – oto przepis na kobiece i zmysłowe piękno według Rosie Huntington-Whiteley. Koszt poszczególnych elementów to wydatek od 70 do nawet 700 zł, ale jesteśmy przekonani, że kolekcja Rossie for Autograph znajdzie mnóstwo fanek.

M&S - Rosie for Autograph

Podobnie jak stało się w przypadku wcześniejszej kolekcji sygnowanej nazwiskiem modelki. Seksowna bielizna, którą Rosie Huntington-Whiteley zaprezentowała pod koniec lata, rozeszła się jak świeże bułeczki!

Chcesz zobaczyć, jak na prezentację kolekcji Rosie for Autograph ubrała się modelka? ZOBACZ NASZEGO OSTATNIEGO BEST LOOKA!

Tematy:

Nieprawidłowy email