Rosie Huntigton –Whiteley i jej perfekcyjnie gładkie ciało na okładce Lui

Rosie Huntington – Whiteley jest seksbombą. Wiadomo. Brytyjska modelka ma zabójcze ciało, które dość chętnie eksponowała. Ale do tej pory w jej karierze nie było jeszcze tak odważnej okładki, jak ta dla „Lui”. Modelka pozuje w przezroczystym płaszczu, dłonią przykrywając idealnie gładką linię bikini.

Foto: Lui

Rosie Huntington – Whiteley nigdy nie miała problemu z eksponowaniem swojego idealnie wyrzeźbionego, seksownego ciała. Modelka, która współpracowała z Victoria’s Secret i projektuje własną linię bielizny dla Marks & Spencer często pozowała w skąpych kreacjach. Jednak okładka i sesja z najnowszego numeru francuskiego magazynu „Lui” to chyba najodważniejsze zdjęcia w karierze Rosie.

Modelka stanęła przed obiektywem Luigi Murenu i Iango Henzi ubrana tylko w przezroczysty płaszcz Burberry . Strategicznie rozmieszczone dłonie, suwaki i szwy wprawdzie ukrywają intymne miejsca, ale sesja i tak jest szalenie prowokacyjna. Na kolejnych zdjęciach Rosie Huntington  -Whiteley ubrana jest tylko w majtki z wysokim stanem lub pozuje zupełnie nago, zaś jej ciało zdobi złoty wąż. „Rosie jest perfekcyjna do szpiku kości,” ocenił Murenu. „Seksowna, inteligentna, słodka i tak fajna we współpracy – czego więcej można chcieć?”

A wy jak oceniacie sesję Rosie? Czy modelka przekroczyła granicę dobrego smaku?

Tematy:

Nieprawidłowy email