Robyn Lawley w reklamie Chantelle

Pełne kształty Robyn Lawley fani mody znają już doskonale. Tej jesieni jednak jej boskie ciało będzie prezentować najnowszą kolekcję bielizny Chantelle!

Chantelle

– Wolałabym, żeby mówiono o nas po prostu modelki, a nie modelki plus-size – mówiła w rozmowie z Guardian Robyn Lawley. Modelka, która nosi rozmiar 44, właśnie została gwiazdą Chantelle – słynnej francuskiej marki bieliźniarskiej.

Chantelle - jesień-zima 2013/2014

– Robyn Lawley jako posiadaczka jednego z najpiękniejszych kształtnych ciał na świecie jest ucieleśnieniem prawdziwej kobiety – komentuje swój wybór marka Chantelle i prezentuje nowe zdjęcia reklamowe, które dowodzą tej tezy.

Chantelle - jesień-zima 2013/2014

Kampania przedstawiająca kolekcję Chantelle na sezon jesień-zima 2013/2014 jest nie tylko piękna i zmysłowa, ale również świetnie wpisuje się w społeczne trendy. Obok Robyn Lawley na zdjęciach Grega Kadela pojawia się Maryna Linchuk – szczuplejsza od australijskiej modelki o 10 rozmiarów! Jednak to Robyn Lawley jest prawdziwą gwiazdą kampanii, a jej udział w reklamie ma znaczenie symboliczne i historyczne.

Chantelle - jesień-zima 2013/2014
Chantelle - jesień-zima 2013/2014

To pierwszy raz, gdy modelka o rozmiarze 44 reklamuje główną kolekcję bielizny. To prawdziwy przełom w świecie mody i sygnał, że kobiety o pełniejszych kształtach wreszcie przestały wstydzić się swojego ciała!

Chantelle - jesień-zima 2013/2014

– Spójrzcie na kariery modelek: bardzo młode, chude i białe. I na dodatek więcej zarabiają od pulchnych. To musi się zmienić! – apeluje Robyn Lawley.

Chantelle - jesień-zima 2013/2014

Robyn Lawley ma 24 lata i jest pierwszą modelką, która pojawiła się w australijskim wydaniu Vogue’a. Jej zdjęcia można było oglądać na łamach francuskiego Elle czy Vogue Italia. Chodziła po wybiegach w Mediolanie, Nowym Jorku i Sydney. Była twarzą marki Calzedonia oraz Ralph Lauren.

Chantelle - jesień-zima 2013/2014

Co sądzicie o najnowszej kampanii Chantelle?

Tematy:

Nieprawidłowy email