Robyn Lawley na okładce Cosmopolitan Australia

Ona wygląda cholernie seksownie! – tak o bohaterce najnowszej okładki Cosmopilitan pisze serwis Fashionista. Muszę przyznać mu rację. Robyn Lawley to nie kobieta, to dynamit, a może jednak nie... to pudełko najpyszniejszych czekoladek, którym trudno się oprzeć!

Cosmopolitan Australia

Słodkie skojarzenia nie są bezpodstawne. Marcowa okładka australijskiego Cosmopolitan przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Jest cukierkowo, pastelowo i różowo. Właśnie w takiej scenerii pozuje Robyn Lawley. Autorem sesji jest Kane Skennar, a za stylizację gwiazdy odpowiada Nicole Adolphe.

Cosmopolitan Australia

Co ma na sobie dziewczyna – Joanna d’Arc wszystkich kobiet, które nie mieszczą się w ubrania z metką zero? Ołówkową białą spódnicę i beżowo-biały bralecik. To bardzo modny zestaw, który z pewnością niejednokrotnie będziesz mogła podziwiać na ulicach i plażach, gdy temperatura podskoczy powyżej 20 stopni. Oczywiście na bardzo szczupłych dziewczynach... cała rzesza pozostałych fanek mody raczej nie odważy się na tego typu zestaw. I właśnie w tym jest klucz do okładki marcowego Cosmopolitan Australia!

Cosmopolitan Australia

- A dlaczego modne bralety mogą nosić tylko bardzo szczupłe dziewczyny!? A kto powiedział, że kobieta w rozmiarze XXL nie może włożyć białej, obcisłej spódnicy?! – wydaje się pytać z okładki Cosmo Robyn Lawley, pokazując wałeczek tłuszczu w okolicach talii.

Koniecznie przeczytaj: CZY DUŻE KOBIETY MUSZĄ BYĆ BRZYDKIE?!

– Supermodelka Robyn Lawley – koniec ery „luki między nogami” – to tytuł z okładki najnowszego numeru Cosmopolitan. Czy to tylko slogan, czy rzeczywiście początek wielkiej modowej rewolucji? Czy Robyn Lawley i jej XXL koleżankom z branży uda się zmienić świat mody? Mam pewne wątpliwości, ale jeśli latem tego roku zobaczę kształtne pupy w stylu Beyonce ubrane w obcisłe ołówki i krągłe piersi odziane w bralety, zmienię zdanie! Serio!

Tematy:

Nieprawidłowy email