Rita Ora w kampanii Roberto Cavalli na jesień 2014

Plotki okazały się prawdziwe! Rita Ora została twarzą jesiennej kolekcji Roberto Cavalli!

Roberto Cavalli

Na początku maja pisałam o tym, że w środowisku mody mówi się o nowej muzie Roberto Cavalliego. Według ówczesnych przypuszczeń nową twarzą włoskiego domu mody miała zostać Rita Ora. Dziś, kiedy zdjęcia z kampanii ujrzały światło dzienne wiemy, że pogłoski sprzed 2 miesięcy okazały się prawdziwe.

Już powoli tracę orientację, czym zajmuje się Rita Ora? Czy jest wciąż piosenkarką, czy już bardziej modelką. W przeciągu ostatnich 12 miesięcy wokalistka chodziła po wybiegu Moschino i Donny Karan. Z projektantką łączą ją znacznie bardziej zaawansowane relacje zawodowe. Rita Ora jest także twarzą jej młodzieżowej linii ubrań DKNY. Ale na tym nie koniec związków ze światem mody. Wokalistka będzie teraz kojarzona z domem mody Roberto Cavalli.

Trzeba przyznać, że estetyka włoskiego projektanta bardzo pasuje do urody i charakteru Rity Ory. Niemniej jednak sesja z jej udziałem nieco mnie zaskoczyła. Wokalista wystylizowana jest na Marylin Monroe, ale uwaga jej charakterystyczna czerwona szminka zastąpiona jest kolorem nude. Dzięki temu uroda Ory jest znacznie bardziej dziewczęca i delikatna. Do tego nieco bardziej eleganckie ubrania od typowych dla Ory stylizacji dodają jej urodzie nieco szlachetności. To świetna zmiana wizerunku często zbyt wulgarnej piosenkarki.

Zdjęcia do kampanii wykonał Francesco Karrozzini, sesja odbyła się w Nowym Jorku.

Roberto Cavalli
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli

Tematy:

Nieprawidłowy email