Rihanna w polskiej bluzie!

Rihanna to jedna z największych ikon współczesnej mody. Jej każdą stylizację śledzą miliony fanów na całym świecie. Tym bardziej cieszy nas fakt, że w garderobie słynnej Barbadoski pojawiła się polska bluza z metką MISBHV!

EAST NEWS

Rihanna została sfotografowana w szarej bluzie NASTY podczas trasy koncertowej w Antwerpii. Wczesnym rankiem, zmęczona po koncercie gwiazda zakryła swoją twarz przed paparazzi. Tym sposobem odkryła napis na szarej bluzie marki Misbehave.

EAST NEWS

Warto dodać, że Rihanna to nie jedyna międzynarodowa gwiazda, która doceniła projekty polskiej marki.

EAST NEWS

Ubrania MISBHV nosiły już m.in. supermodelka Cara Delevingne, raperka Azealia Banks czy modelka Jourdan Dunn, która uwielbia „niegrzeczne” projekty Misvehave.

misbhv.com

Misbehave to również nie jedyna polska marka wybierana przez zagraniczne gwiazdy. Wystarczy przypomnieć sobie historię polskich projektantek z Local Heroes, które swoje ubrania postanowiły wysłać do Justina Biebera. Bożyszcze nastolatek ku zaskoczeniu wszystkich pokazał się światu w projektach Local Heroes, a o warszawskiej marce usłyszał cały świat!

Tymczasem w ubiegłym tygodniu Jaden Smith został przyłapany w Londynie podczas promocji filmu „1000 lat po Ziemi” w ekologicznej koszuli polskiej marki UEG.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Poznaj szczegóły: JADEN SMITH W POLSKIEJ KOSZULI

Dla wszystkich, którzy chcieliby wyglądać jak Rihanna, mamy dobrą wiadomość! Bluza Nasty wcale nie jest droga! Można ją kupić za jedyne 170 zł w sklepie internetowym marki MISBHV.

Co sądzicie o pokoncertowej stylizacji Rihanny? Czy ta polska marka nie jest stworzona właśnie dla niej..?

Tematy:

Nieprawidłowy email