Rihanna w jesiennej odsłonie kampanii Puma

Odkąd Rihanna podjęła współpracę z marką Puma, jakby częściej pokazuje się w strojach sportowych. Przynajmniej na zdjęciach. Właśnie ukazała się druga odsłona kampanii Forever Faster, w której Rihanna prezentuje nowe ubrania kolekcji na swoim boskim ciele.

Foto: Puma

Projekt Pumy nie jest zwykłym zaangażowaniem gwiazdy do zdjęć, czy stworzeniem przez nią kolekcji. Tym razem Puma idzie znacznie dalej w swoich działaniach i za pomocą osoby Rihanny zwraca się do początkujących i profesjonalnych sportowców z pytaniem: „Po co trenujesz?”. Odpowiedź na to pytanie ma być indywidualnym hasłem motywacyjnym dla każdego z nas. I wiecie co? To naprawdę działa!

Rihanna jako nowa dyrektor kreatywna Pumy również odpowiedziała sobie na to pytanie. Jej odpowiedź jest jednoznaczna – wokalistka trenuje, by być w formie podczas codziennych wyzwań i tras koncertowych, dlatego zdjęcia do drugiej odsłony kampanii Forever Fasrter powstały w trakcie jej prywatnych treningów. Ubrana od stóp do głów w najnowszą kolekcję, Rihanna reklamuje biustonosz stabilizujący PWRShape Bra, legginsy PWRShape Tight oraz buty Ignite XT.

Tematy:

Nieprawidłowy email