Rihanna twarzą Chanel?

Blake Lively, Gisele Bundchen, Diane Kruger… Czyżby Rihanna zawitała do ekskluzywnego grona gwiazd kampanii Chanel?

Getty Images/Flash Press Media

Kultowe logo pojawia się w niemal każdej stylizacji Rihanny. Piosenkarka codziennie zamieszcza zdjęcia na Instagramie, w których główną rolę odgrywają akcesoria Chanel: torebki, kolczyki, broszki, buty, okulary, bransoletki… W branży aż huczy od plotek, że Barbadoska jest właśnie w trakcie rozmów z francuskim domem mody.

Instagram @badgalriri

Rihanna jest modowym kameleonem, jednego dnia wybiera ciężkie, gangsterskie stylizacje, innego delikatne i kobiece. Jej styl jest podziwiany przez blisko 6,4 milionów fanów na Instagramie, 69 milionów na Facebooku i 29 milionów na Twitterze. Zamieszczając zdjęcia swoich codziennych stylizacji, logo Chanel dociera do ponad stu milionów użytkowników na całym świecie!

Plotki zaczęły się w chwili, gdy Rihanna zamieściła półnagie zdjęcie, na którym pozuje wyłącznie w bogatym naszyjniku Chanel. Zdjęcie zostało opatrzone tajemniczym komentarzem „And that's a #wrap on my shoot for my new #topsecret add campaign!!! #2013” („A to przedsmak mojej sesji do nowej, ściśle tajnej kampanii!!!”).

Tematy:

Nieprawidłowy email