Rihanna pokazała na Instagramie swoje prezenty

Choć Boże Narodzenie dopiero przed nami, to widocznie Rihanna zaczyna je świętować znacznie wcześniej. Wokalistka została obsypana prezentami od największych projektantów, o czym nie zapomniała pochwalić się na swoim Instagramie.

Getty Images

Prezenty w postaci ubrań czy akcesoriów Alexandra McQueena, Stelli McCartney, Prady czy Opening Ceremony to spełnienie marzeń każdej fashionistki. A ręcznie wypisane przez projektantów życzenia są już poza sferą marzeń jakiejkolwiek z nich. Jest jednak pewna kobieta, która może mieć wszystko, czego zapragnie. To właśnie Rihanna, która jest pupilką nie tylko swoich fanów, ale także największych kreatorów mody.

Barbadoska już nieraz udowodniła swoją zażyłą relację z modą. Oprócz jej imponujących stylizacji, którymi dorobiła się miana ikony stylu, to Rihanna stworzyła także własne linie ubrań dla River Island i kosmetyków dla MAC. Rihanna jest chodzącą kopalnią złota i doskonale wiedzą o tym projektanci, którzy postanowili jeszcze bardziej umilić jej życie. Rihanna dostała w prezencie torebkę, buty i okulary Prady, neonową kopertówkę Stelli McCartney oraz skórzaną torbę z najnowszej kolekcji od Donatelli Versace. Siostry Mulleavy podarowały Rihannie stworzony specjalnie dla niej strój z metką ich marki Rodarte, Fendi stworzyło dla niej spersonalizowaną torbę z napisem „Riri”. Swoje prezenty dorzucił także Alexander McQueen i marka Opening Ceremony. Każdy podarunek opatrzony został słodkim liścikiem z ręcznie napisanymi życzeniami od projektantów.

Zdjęcia nowych nabytków trafiły na ulubiony portal społeczności owy Rihanny. Jakie szczęście, że mamy Instagrama, dzięki któremu możemy zajrzeć do szaf gwiazd: niedawno – malutkiej North West (o co zadbała oczywiście jej mama – Kim Kardashian), a teraz Rihanny. To nasz ulubiony motyw przewodni zamieszczanych na Instagramie zdjęć.

Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram

Tematy:

Nieprawidłowy email