Rihanna nową twarzą Balmain

Wiadomość z ostatniej chwili. Rihanna została nową twarzą marki Balmain!

BALMAIN

Do sieci właśnie trafiły pierwsze zdjęcia z wiosenno-letniej kampanii marki Balmain, których gwiazdą - ku zaskoczeniu całego przemysłu modowego - jest Rihanna. Na jednym zdjęciu piosenkarka ma na sobie dżinsową sukienkę dosłownie "oblaną" złotem łańcuchów. Na drugim - pudełkowy płaszcz w biało-różową pepitkę, a do tego charakterystyczne koronkowo-złote botki. To, co nie zmienia się to psychodeliczne łazienkowe wnętrze oraz fryzura Rihanny. Już dawno nie widzieliśmy jej w takich loczkach! Wygląda bardzo kobieco i zmysłowo!

Kto stanął za obiektywem zdjęć reklamowych Balmain? To znany w świecie mody duet Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin. W rozmowie z WWD Olivier Rousteign – dyrektor kreatywny Balmain - przyznał, że praca na planie sesji była naprawdę wyjątkowa:

– Gdy Rihanna staje przed obiektywem, masz wrażenie, że jest jedyną kobietą na Ziemi – mówi.

BALMAIN

Choć wiadomość o tym, że to Rihanna została nową twarzą Balmain może być zaskoczeniem, prawdą jest, że to nie pierwszy raz, gdy słynna Barbadoska miała na sobie ubrania słynnego domu mody.

- Gdy kobieta, która cię inspiruje nosi kreacje twojego autorstwa, twoja wizja staje się wówczas kompletna –mówi Olivier Rousteign.

Kampania z udziałem Rihanny utrzymana jest w stylu lat osiemdziesiątych – epoki, która była również inspiracją dla Oliviera Rousteigna, przy tworzeniu kolekcji wiosna-lato 2014. Sesję zrealizowano w Nowym Jorku, a na planie – oprócz wspomnianego duetu Inez&Vinoodh pojawiła się także m.in. Mel Ottenberg – główna stylistka sesji oraz osobista stylistka Rihanny.

BALMAIN

Czy wybór Rihanny na twarz Balmain to dobre posunięcie? Cóż… mamy wrażenie, że słynna wokalistka z Barbadosu pasuje do charakteru współczesnego domu mody Balmain. Rihannę – podobnie jak twórczość Oliviera Rousteigna – można kochać albo nienawidzić, ale nie można przejść obok niej obojętnie. I chyba właśnie o to chodzi w reklamie!

Zdjęcia reklamowe Balmain trafią do magazynów już w styczniu przyszłego roku.

Tematy:

Nieprawidłowy email