Rihanna na dwóch kwietniowych okładkach magazynu "Vogue"

Rihanna gwiazdą kwietniowego numeru "Vogue’a". To już druga w tym miesiącu okładka Barbadoski dla tego tytułu. Piosenkarka pojawiała się także na jedynce brytyjskiej edycji.

Foto: Materiały prasowe

Rihanna nie przestaje zaskakiwać. Piosenkarka zajmuje się już nie tylko muzyką, ale także aktorstwem, a ostatnio również zaczęła aktywnie działać w sektorze mody. Gwiazda jest dyrektor kreatywną marki Puma i stworzyła limitowaną kolekcję szpilek razem z kultowym projektantem butów Manolo Blahnikiem. Nową współpracę promuje między innymi w sesji okładkowej dla kwietniowego numeru brytyjskiego "Vogue'a".

Foto: Materiały prasowe Rihanna x Manolo Blahnik

Nic więc dziwnego, że Rihanną ponownie zainteresowała się również Anna Wintour i kolejny raz zaprosiła gwiazdę na okładkę swojego magazynu. Na zdjęciach wykonanych przez uznany duet fotografów Mert Alas i Marcus Piggott, Riri pozuje ubrana w kreacje pochodzące z najnowszych kolekcji światowych projektantów - złota suknia Givenchy Haute Couture by Riccardo Tisci, wyszywana cekinami sukienka Saint Laurent by Hedi Slimane, czy też kreacja z okładki pochodząca z atelier Toma Forda. Za stylizację sesji odpowiadała oczywiście Tonne Goodman.

Warto również nadmienić, że jest to już czwarta okładka amerykańskiej edycji "Vogue’a" w protfolio Rihanny.

Foto: Materiały prasowe Rihanna
Foto: Materiały prasowe Rihanna
Foto: Materiały prasowe Rihanna

Tematy:

Nieprawidłowy email