Rihanna dziewczyną Diora!

Wiadomość z ostatniej chwili! Rihanna została twarzą Diora!

BullsPress

Rihanna podpisała właśnie kontrakt z domem mody Christian Dior i tym samym dołączyła do takich gwiazd jak Jennifer Lawrence, Marion Cotillard czy Natalie Portman.

Getty Images

Rihanna będzie gwiazdą czwartej odsłony „Secret Garden” – kampanii realizowanej we wnętrzach Wersalu i jego przepięknych ogrodach. Zdjęcia zrealizuje Steven Klein.

– Zarówno film jak i zdjęcia reklamowe trafią do mediów jeszcze wiosną tego roku – zapowiedział rzecznik prasowy domu mody Christian Dior.

Getty Images

Warto dodać, że w poprzednich kampaniach Secret Garden wystąpiły takie sławy, jak Daria Strokous czy Xiao Wen Ju. Patrząc na dotychczasowe gwiazdy francuskiego domu mody, wybór Rihanny na nową twarz Diora jest zaskakujący. Rihanna w niczym nie przypomina typowych paris girl, z którymi do tej pory utożsamiała się marka.

BullsPress

Poza tym, będzie to pierwsza w historii domu mody Christian Dior reklama, której gwiazdą będzie czarnoskóra kobieta. Udział słynnej RiRi w projekcie Secret Garden to naprawdę zaskakująca decyzja i znak, że francuski dom mody przechodzi prawdziwą metamorfozę! Ja osobiście jestem bardzo ciekawa projektu z udziałem Rihanny! A Wy co sądzicie o nowej twarzy Christiana Diora?

Tematy:

Nieprawidłowy email