Rihanna dla River Island po raz drugi

Pierwsza kolekcja ubrań Rihanny dla brytyjskiej sieciówki była głośnym wydarzeniem. Teraz można spodziewać się nie mniejszego zamieszania – Barbadoska stworzyła kolejną, letnią kolekcję dla River Island, która będzie dostępna w sklepach już 25 maja.

River Island

Na fali promocji kolejnej kolekcji Rihanny, do sieci trafił filmik pokazujący wokalistkę w trakcie projektowania ubrań. Widocznie nowy fach wyraźnie spodobał się młodej gwiazdce, ponieważ już niedługo do sklepów trafi jej druga, letnia kolekcja ubrań.

-Chciałam stworzyć ubrania, które sama chciałabym nosić – to jest podstawa moich projektów. Być może mogłyby być krótsze lub dłuższe, mniej lub bardziej seksowne, ale te ubrania mają być mną. Byłam ogromną egoistką tworząc tę kolekcję. Mam nadzieję, że klienci River Island mają podobny gust – powiedziała Rihanna.

Szefowie koncernu wiedzą co robią, zatrudniając Rihannę do projektowania ubrań. Barbadoska jest jednym z najgorętszych nazwisk ostatnich sezonów. I można doszukiwać się mankamentów kolekcji w postaci kopiowania pomysłów, czy nie najlepszej jakości materiałów, ale prawda jest taka, że mało kto zapewni River Island taki rozgłos, jak Rihanna.

VU MAG
River Island
River Island

Tematy:

Nieprawidłowy email