Riccardo Tisci odchodzi z Givenchy

Riccardo Tisci piastował stanowisko dyrektora kreatywnego Givenchy 12 lat. Teraz czas na zmiany! Po latach włoski projektant żegna się z francuskim domem mody.

Foto: Getty Images

Kolejne zmiany na stanowiskach. Po 12 latach Riccardo Tisci żegna się z francuskim domem mody Givenchy, gdzie piastował stanowisko dyrektora kreatywnego 12 lat. Kontrakt projektanta wygasł 31 stycznia i jak mówi się w branży, Tisci ma przejść do Versace.

Foto: Getty Images Riccardo Tisci

Riccardo Tisci objął stanowisko dyrektora kreatywnego Givenchy w 2005 r. Od 2008 odpowiadał zarówno za damskie, jak i męskie kolekcje. Do współpracy lubił zapraszać artystów, m.in. jugosłowiańską artystkę Marinę Abramović. Kolekcje Tisci były połączeniem elegancji, odrobiny mroku i streetwearu. Projektant ubiera również gwiazdy, m.in. Kim Kardashian i Kany'ego Westa.

Foto: Getty Images Riccardo Tisci z Madonną

Tematy:

Polecamy także:

Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

 

Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Komentarze

~fury : przez ostatnie lata Givenchy - podobnie jak Gucci - szczegolnie w modzie meskiej - to bylo dno; obie firmy mialy klopoty, kolekcje sprzedawaly sie fatalnie, co nie bylo dziwne - bo sie nie nadawaly do noszenia - przez nikogo, nawet przez bardzo przegietych gay'ow
5 lut 17 23:06
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:

Nieprawidłowy email