Rhodes ciągle zapracowana

Świat mody pokochał dojrzałe modelki i coraz częściej czyni z nich gwiazdy okładek i reklam.

Jenni Rhodes/ Vielma materiały prasowe

Społeczeństwo coraz szybciej się starzeje, co wymusza od projektantów i domów mody dostosowanie się do wciąż rosnącej liczny najstarszej klienteli. Już możemy zaobserwować pierwsze efekty tych przemian.

Jednym z nich jest modelka Jenni Rhodes, która zachwyca swoją arystokratyczną urodą w najnowszej kampanii brytyjskiej marki Vielma.

Jenni Rhodes/ Vielma materiały prasowe

Jenni Rhodes to hollywodzka aktorka, znana z występu w takich serialach jak „Przyjaciele” czy „Ally McBeal”, która zaczęła pracę modelki dopiero po zejściu ze srebrnego ekranu. Patrząc na aktualne zdjęcia Jenni, aż trudno uwierzyć, że nie zajmowała się modelingiem w młodości. Niesamowite kości policzkowe i posągowa uroda robią wrażenie do dziś. Dotychczas świat mody zdawał się reprezentować nietolerancyjną postawę wobec wszelkich oznak upływu czasu. Ostatnie miesiące pokazały jednak, że czas najwyższy na małą rewolucję.

Jenni Rhodes/ Vielma materiały prasowe

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o Carmen Dell'Orefice, która została okrzyknięta „najstarszą pracującą modelką”. Na pierwszej okładce Vogue'a pojawiła się w wieku 15-lat, zaś dziś dumnie spogląda z frontowej strony magazynu YOU. - Mam więcej okładek przez ostatnie 15 lat, niż przez wszystkie wcześniejsze lata – mówi 82-letnia Carmen.

Siedem dekad czynnej pracy w branży? Jesteśmy pod wrażeniem!

Jenni Rhodes/ Vielma materiały prasowe

Tematy:

Nieprawidłowy email